House of Austen

Vintage, zarif ve online

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Şubat 2013
House of Austen
Online alışveriş bölümümüzde bu hafta Jane Austen hayranı ve vintage tutkunu iki arkadaşın projesi olan House of Austen'ı konuk ediyoruz. 

"Vintage insanın babaannesine yakışanı giymesidir" sloganını benimseyen House of Austen, babaannelerimizin dolaplarında arayıp da bulamadığımız parçalarla dolu bir online vintage butiği. Ürünler, çocukluk arkadaşı olan Zeynep Yalçınkaya ve Mine Kaplangı'nın başta İtalya olmak üzere yurtdışı seyahatlerinde toplanıyor ve İstanbul'dan satışa sunuluyor. Özenle seçilmiş parçalar arasında kıyafetler, aksesuarlar, kitaplar, dekorasyon objeleri ve hatta oyuncaklar var.

House of Austen'ın iki kurucusu, öğrencilik dönemlerinde vintage'ın pahalılığından yakındıklarından, her parçayı mümkün olduğunca uygun fiyata satıyorlar. Sitedeki "Under €10" seçeneğini kullanarak fazla para harcamadan sevimli vintage ürünler edinebilirsiniz. Aradığınız biraz daha lüks bir şeyse "Luxurious Vintage" bölümünde Ferragamo, Yves Saint Laurent gibi ünlü markaların ürünleri sizi bekliyor.

Sitede gözümüze çarpan parçalar için galeriye davetlisiniz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.