HUGO BOSS DAVID BOWIE’DEN İLHAM ALDI!

‘Berlin Trilogy’ albümlerine övgü…

Hugo Boss, yeni koleksiyonu için müziğin efsanevi ismi, David Bowie’den ilham alıyor. ‘Hugo Loves Bowie’ adlı yeni kapsülde erkek ve kadın kıyafetleri bulabileceksiniz. Tişörtlerden, atkılara kadar birçok farklı tasarım içeren koleksiyon, Bowie’nin stilini ve kariyerini anıyor. İlk defa bir ünlü için bir övgü koleksiyonu hazırlayan Hugo Boss, Bowie hayranlarını heyecanlandırdı!

Hugo Loves Bowie (Hugo Boss)

Bowie’nin 1977-79 yılları arasında Berlin’den ilham alarak çıkardığı ‘Berlin Trilogy’ albüm serisine referansta bulunan Hugo Boss, bu serinin parçası olan ‘Low,’ ‘Heroes’ ve ‘Lodger’ adlı albümlere atıfta bulundu. 1979’da çıkan ‘Heroes’ albüm kapağında yer alan ve Masayoshi Sukita tarafından çekilen Bowie portresi, koleksiyon sweatshirt'lerini süslerken, birçok aksesuar ve tişört, albümün ‘Tomorrow belongs to those who can hear it coming’ (Yarın, onun geleceğini duyan insanlara ait) sözlerini içeriyor. 

Hugo Loves Bowie (Hugo Boss)

“David Bowie kendi kurallarına göre yaşayan asi bir ruhtu,” diyen Hugo Baş Tasarımcısı Bart de Backer, “Bu kapsül, Bowie’nin dünyaya olan katkılarını ve ortak değerlerimizi kutlamak için harika bir fırsat,” diye ekledi. 10 farklı tasarım içeren koleksiyon geçtiğimiz günlerde mağazalarda ve Hugo Boss’un internet sitesinde satışa sunuldu.