PARLAK VE İYİMSER: HUMMEL HIVE

Hummel HIVE, İlkbahar-Yaz 2020 koleksiyonunun önizlemesini Cold Hawaii olarak bilinen Danimarkalı sörfçü cennetinden esinlenerek sunuyor.

İki seriden oluşan Hummel HIVE’ın ilk serisi, sade nötr renklerle parlak neon kırmızısı ve pastel pembeleri harmanlıyor. Bedenler büyük boyutlarda ve 90'ların silüetlerine referans vermek için hafif malzemelerle üretilirken, modern malzemelerin göstergesi olan güncellenmiş işlevsellik de ekleniyor. Her parçada İskandinav sadeliğini benimsenirken, aynı zamanda ileri görüşlü ancak hala sahil estetiğine sahip ürünler tasarlamak için biyeleri, yarı saydam detaylandırmayı ve wetsuit yapılarını kullanıyor.

Hummel HIVE’ın ikinci serisi, bronz ve keskin renklerin bir karışımını sunarak büyüleyici İskandinav kıyı şeridini yansıtıyor. Kapsül, dokulu malzemeler kullanılarak hazırlanmış abartılı silüetlere ve batik boyaya atıfta bulunuyor. Grafik örgüler ve denizcilik şeritlerinden keten ve karışık dokular kullanılan koleksiyonda orijinallerinin ultra rahat ama rafine edilmiş yorumları yaratılıyor.


Parlak, iyimser ve kendine güvenen Hummel HIVE, koleksiyon boyunca bir dizi çarpıcı renk sergileyerek tüketicilere asimetrik renk bloklamayı denemeyi teşvik ediyor. 

Hummel HIVE SS20, 20 Şubat'tan itibaren mağazalar ve hummel.com.tr'de. Koleksiyondan görünümler için fotogaleriyi tıklayın. 

Etİketler