HUZUR VE LÜKS BİR ARADA

HUZUR VE LÜKS BİR ARADA

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 24 Temmuz 2014
HUZUR VE LÜKS BİR ARADA


Bodrum'a 20 kilometre uzaklıkta, yarımadanın kuzey doğusunda yer alan Yalıkavak, yıllardır Türkiye'nin en önemli turizm beldelerinden bir tanesi olarak dikkatleri çekiyor. Türkiye'nin gözde tatil destinasyonu Bodrum'un Yalıkavak Beldesi'nde, Küdür Koyu'nda şık malikânelerin, hoş sahil restoranlarının ve eşsiz marinanın yanına son eklenen isim MejorCosta Hotel Bodrum oldu. 31 odasıyla kalite, huzur, lüks ve özel plaj arayan misafirleri ağırlamaya başlayan MejorCosta Bodrum, 16 Temmuz'da açıldı.

Taksim'de otelleri bulunan, Zincirlikuyu'da da Avantgarde Hotel İstanbul'la hizmet veren turizm şirketi Lucis Global'in yeni gözdesi MejorCosta Bodrum; Ege'nin masmavi suları ve göz alıcı manzarasıyla konuklarını karşılayan Yalıkavak'ın en göz alıcı noktasında, Küdür Koyu'nda yer alıyor.

MejorCosta Bodrum; Türkçe karşılığı “en iyi sahil” adına yakışır dinginliği, odanızdan çıktığınız andan itibaren sadece birkaç adımda sizi denizle buluşturan özel plajı, minimalist mimarisi, konforlu ve geniş 31 odasıyla şimdiden yaz tatillerinin gözdesi olmaya aday. Hotel, 50 metrekare büyüklüğündeki 23 deniz manzaralı ve teraslı süit odası, 28 metrekare büyüklüğündeki sekiz bahçe manzaralı deluxe odasının yanı sıra; özel plajı, büyüleyici manzarası, doğası ve geniş dış mekanlarıyla da tatil severleri ağırlamaya başladı. MejorCosta Bodrum Hotel'le ön buluşma için www.mejorcostahotel. com adresli web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için tel.: 0212 219 29 71

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.