İKONİK BULUŞMA: RIHANNA VE LOUIS VUITTON

Riri, erkek giyim kreatif direktörü Pharrell Williams'ın ilk kampanyasının yüzü olarak karşımızda!

Buse Saray BUSE SARAY 26 Haziran 2023
İKONİK BULUŞMA: RIHANNA VE LOUIS VUITTON

Pharrell Williams ve Rihanna, geçtiğimiz günlerde İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonu için Louis Vuitton erkek kampanyasını sundu. Diğer fotoğraflar ve Rihanna'nın Williams'ın tasarımlarını sergilediği muhteşem bir video bugün yayımlandı.Keizō Kitajima ve Martine Syms tarafından çekilen fotoğraflarda Rihanna, Louis Vuitton'ın Speedy çantasını taşırken görünüyor -ki bu çanta, evin basın açıklamasına göre, "Pharrell Williams'ın lüksle ilgili erken eğitimini etkileyen kozmopolit merkez olan New York'un Lower Manhattan bölgesindeki Canal Street'ten esinleniyor."

Canlı renkleriyle çanta, Rihanna'nın kampanya görsellerinin odak noktası olarak sergileniyor.Rihanna, hamilelik döneminde kampanyanın yüzü olarak seçildi çünkü ev, onun "insan gücünün sembolü ve kusursuz bir günlük ikon" olduğunu belirtti ve görüntülerin "Pharrell Williams'ın markaya yaklaşımının temelindeki yeniden bağlamı yansıttığını" vurguladı.
Bu, Williams'ın Louis Vuitton erkek giyim kreatif direktörü olarak atanmasından bu yana yaptığı ilk kampanya. Rihanna'yı seçmesi kişisel bir şey, çünkü ikili yıllardır arkadaş ve müzikal işbirlikçiler.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.