İKONLARIN İŞBİRLİĞİ: ADIDAS X IVY PARK

Adidas X IVY PARK iki ikonik ismi bir araya getiriyor. Koleksiyonun ilk tanıtım filmi için okumaya devam edin...

18 Ocak tarihini, telefonunuza, ajandanıza, aklınıza gelebilecek her yere kaydedin. Çünkü Beyoncé'nin Ivy Park'ı ve Adidas'ın kapsül koleksiyonu ile bu tarihte buluşacağız. Koleksiyonun neden bu kadar heyecan yarattığını merak ediyorsanız, tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ederiz: 


Bordo/turuncu renk paleti, bir dakikalık video boyunca da görüldüğü gibi tüm koleksiyona hükmediyor! Videoda model Ebonee Davis ve Adonis Bosso ile birlikte K-pop yıldızı CL, iş birliğine ait farklı uzunluklar ve unisex stillerde eşofman takımlarını, taytları, crop üstleri ve spor ayakkabıları sergiliyor. Daha sonra Beyoncé, turuncu bir pardesü ile havada adeta bir melek gibi süzülürken, ardından da yırtmaçlı beyaz bir eşofman takımı ile görüntüleniyor.

Yeni koleksiyonu hakkında ELLE'e konuşan Beyoncé koleksiyon için, "eğlenceli ve kendini nihai güç olan yaratıcılığa adamış bir koleksiyon. Ivy Park giyen çok fazla erkek gördüğüm için özellikle unisex bir koleksiyon tasarlamaya odaklandım. Markayı bu şekilde benimsemeleri beklenmedik bir hediye gibi benim için. Cinsiyet nötr giysilerin güzelliğini ve sözde moda kurallarını çiğnemeyi seviyorum" dedi.

8 Ocak'ta, Instagram sayfasında işbirliğinin fotoğraf çekiminden karelerle birlikte unisex parçaları sergileyen modeller ve kendisinin olduğu bir tanıtım videosu da paylaşan Beyonce, bir fotoğrafta derin v yaka bordo bir bodysuit ve turuncu renk Ivy Park yazılı çorap botlar ile bisiklet üzerinde görünüyor.