İLKBAHAR YAZ 2015 ERKEK

Erkek Moda Haftası'nda koleksiyonlarını sergileyen markalar radarımızda.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Haziran 2014
İLKBAHAR YAZ 2015 ERKEK
İlkbahar-yaz 2015 Erkek Moda Haftası başladı. Koleksiyonlarını sergileyen markaların bazı tasarımlarında bu sezon ‘keşke' dediğimiz çok şey var. Keşkenin devamınıysa ‘bizim olsa' şeklinde tamamlayabiliriz.

Son yıllarda erkeklerin de en az kadınlar kadar renkli giyinmeye başladığı; kadınlarınsa erkeksi, oversize modellere yöneldiği düşünülürse beğendiğimiz modellerin bizim dolabımıza da girebilme ihtimali yüksek. Şimdi gelelim, daha çok renk skalasını baz alarak belirlediğimiz favorilerimize:Lee RoachKırmızıların hakim olduğu koleksiyonda bu renk, ona en yakışan renklerden siyahla birleşiyor. ‘Yaz için daha canlı renkler olabilirdi.' diyorsanız, biz erkekler için canlı renklerin bu oranda kullanılmasından memnunuz.Christopher Raeburn – Top ManKırmızı siyahtan memnun olmayanlar buraya! Turuncu bu yaz erkeklerde en çok göreceğimiz renkler arasında. Christopher Raeburn gibi tüm tasarımlarına taşıyan ya da Top Man gibi detaylarda kullanan markalar arasında sizin favoriniz hangisi?

Editörün notu: Hakiyle karıştırıp militer etki yaratan Raeburn'ü tek geçiyoruz!DKNY – Margaret HowellVe beyaz! Erkekte ya da kadında; yazın olmazsa olmaz rengi beyaz bugüne kadar sergilenen koleksiyonlar arasından sıyrılanlardan. DKNY bazında baktığımızda zaten Ralph Lauren kadar bağlı olduğu bu rengi kullanmasına çok şaşırmadığımızı söyleyebiliriz. Takdir ettiğimiz noktaysa tasarımcının birçok kişinin kaçındığı siyah-lacivert ikilisini birlikte kullanması.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.