İLKBAHAR/YAZ 2015 TRENDİ – DENİM

İLKBAHAR/YAZ 2015 TRENDİ – DENİM

Soldan sağa; Catwalk-Tommy Hilfiger, Chloe, Micheal Kors, Chloe, Kenzo, Chloe.

Hepimiz denimlerden vazgeçemediğimizi kabul ediyoruz. Ne giyeceğimize karar veremediğimizde; gündüz ya da gece topukluyla ya da spor ayakkabıyla skinny ya da bol kesim pantolonu, eteği, gömleği ya da ceketiyle hayat kurtaran denimler bu kış her tarzda ve modelde çıkacak karşımıza.
50'lerin rock havasını 90'larda bugün ‘normcore' dediğimiz çabasız şıklığa ve rahatlığa bırakan denimler Chloe'de uzun ve kısa etekler halinde karşımıza çıkıyor. Tommy Hilfiger'da en açıktan en koyu tonlarına kadar, Patchwork halini; Kenzo'da bu zamana kadar pek de rastlanmayan bir kombinasyona bırakıyor. Oversize denim gömlekler, 80'lerin hip rengi buz mavisine boyanıyor ve kloş midi eteklerle birleşerek aslında Kenzo'dan çok Chloe kadınını yaşatıyor.

Siz hangi tarzda kullanırsınız ya da hangi parçayı favoriniz yaparsınız bilemiyoruz. Tavsiyemiz, dolabınızdaki denim parçaların hepsini en görünür sıralara taşınmanız ve karar verene kadar Rihanna'nın ‘Five Four Seconds' klibindeki styling'inden ilham almanız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.