INSTAGRAM’IN EN TARZ KIZI İLE TANIŞIN

Üstelik, henüz 7 yaşında!

Teknolojinin içine doğan çocuklar çok farklı oluyor deniyordu ancak bunu kimse beklemiyordu.

7 yaşında tek başına Instagram fenomeni olan Coco Pink Princess ile tanışın.

Coco gördüğünüz en tarz kız olabilir!

Japonya’da büyüyen Coco’nun şimdiden yarım milyon takipçisi var ve gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Kıyafetlerini ve kombinlerini kendisinin seçtiğini söyleyen annesi, Coco’nun Instagram’ı keşfettiği anda takipçilerinin artmasını istediğini anlatıyor. Bu kız doğuştan fenomen olarak doğmuş diyebiliriz. Coco’nun ailesi  Fukushima depreminden sonra Harajuku’ya taşınarak Funktique adında bir vintage mağazası açıyorlar. Coco ise kombin yapma yeteneğini çok küçük ediniyor. Sanatı ve kıyafetleri kullanarak kendini ifade etmeyi esas alan küçük Coco’nun tarzı inanılmaz.

Önceden annesi Misato’nun paylaştığı resimler üzerine, Coco’nun kendine özel bir hesap açmasını isteyen takipçiler sayesinde Coco bir fenomen oldu. Küçük kızın 7 yaşında bu kadar sosyal medya düşkünü olması bizlere tuhaf gelse de, Coco doğduğu andan itibaren kıyafetlerin ve modanın içinde büyümüş. 5 yaşında Instagram hesabı açan Coco beyaz çorapları, çiçekli elbiseleri ve minyatür çantaları ile trendleri yakından takip ediyor. 

Babası ile beraber bir tema seçtikten sonra giyeceği kıyafetleri seçen Coco birçok ünlü dergi ve marka tarafından teklif alıyor. Bu minik kız modeller gibi poz verip, lüks markalar giyse de Vice ile yaptığı röportajda, büyüyünce ne olmak istiyorsun sorusuna “saç stilisti, şef hatta tatlı şefi olmak istiyorum,” diye cevap veriyor. Eminiz ki Coco gelecekte adını daha fazla duyuracak çünkü paylaştığı her kombin ile binlerce takipçi kazanıyor!


.