INTIMISSIMI VE JENNIFER LOPEZ BİR ARADA!

İtalyan iç giyim markası Intimissimi’nin yeni global marka elçisi Jennifer Lopez oldu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Mart 2023
INTIMISSIMI VE JENNIFER LOPEZ BİR ARADA!

Intimissimi uluslararası ikon Jennifer Lopez'i yeni global marka elçisi olarak paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Ünlü İtalyan iç giyim markası, Jennifer Lopez ile partnerliğini İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonu kampanya görselleri ile duyurdu.Jennifer Lopez'in yer aldığı kampanya, feminenliği kutlarken, kadınların sosyal hayatta edinilen tüm rollerde kendilerine güvenmeleri ve değerli hissedecekleri güce hitap ediyor. Günümüzde her kadın, çok çalışmak ve hayallerin peşinden gitmek için her bir insana ilham veren bilgili ve başarılı bir rol model. Bu mesaj ile Lopez, markaya güçlü ve modern bir seksilik katma ve markanın temel değerlerini yansıtma yolunda Intimissimi'nin en gözde marka elçisi.

Intimissimi CEO’su Matteo Veronesi Jennifer Lopez’in markanın yeni global marka elçisi olması hakkında: "Tüm ikonik müşterilerimizin ruhunu temsil eden bir marka elçisi ararken ilk seçeneğimiz tabi ki Jennifer Lopez oldu. Biz, kadınların mümkün olan en iyi şekilde, tatmin oldukları bir hayat yaşamalarını ve her gün kendilerini güçlü hissetmelerini istiyoruz." dedi.


Jennifer Lopez ise Intimissimi markasını ilk kez geçen yıl gerçekleştirdiği İtalya seyahatindeki keşfini; "İnsanlarından modasına; kültür ve yemeklerinden tarihine kadar İtalya'yı her yönüyle seviyorum… Intimissimi'yi keşfettiğimde, değerli ipek kumaşları, romantik dantelleri, kesimlerinin işçiliği, mükemmel kalıpları ve derinlikli tasarımları beni anında cezbetti." sözleriyle anlattı, "Intimissimi kadını olmaktan gurur duyuyorum ve markanın beni özgüveni yüksek, hayat dolu ve güçlü niteliklerini yansıtan bir Intimissimi kadını olarak görmesi benim için bir onur."

Markanın kreatif direktörü Riccardo Ruini, sinematik görüntülerin öne çıktığı yeni İlkbahar/Yaz 2023 kampanyasında, Positano'nun renklerinden aldığı ilhamla rüya gibi ve capcanlı bir İtalyan yazının esansını yansıtıyor. Begonvilleri temsil eden fuşya tonları, parlayan güneşi andıran turuncu ve Akdeniz'i simgeleyen turkuaz tonları kampanyaya büyüleyici bir dokunuş katıyor. Ruini, Yönetmen Gia Coppola ve fotoğrafçı Chris Colls ile birlikte heyecanlandırıcı bir İtalyan kıyı cennetini canlandırıyor. Kampanya adeta, huzurlu ve keyifli bir şekilde kahvesini yudumlarken kendi kendine "II Cielo in una stanza" şarkısını söyleyen Jennifer Lopez'in hayatından sıradan bir günü gözler önüne sererken, tüm kadınların bağ kurabileceği, içinde mucize ve sihir barındıran bir kadın portresi çiziyor.


Intimissimi İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonu www.intimissimi.com ve tüm Intimissimi mağazalarında satışta.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.