İstanbul'a hangi cool'lar geliyor?

İstancool 2011'in açıklanan konukları

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Nisan 2011
İstanbul'a hangi cool'lar geliyor?
Dünya çapında festivaller düzenleyen Londra merkezli Liberatum ve Türkiye’deki resmi ortağı İstanbul’74 bir kez daha, farklı yaratıcı dünyalardan uluslararası isimleri, festivalin kurucusu ve artistik direktörü Pablo Ganguli ve festivalin kreatif başkanı Demet Müftüoğlu Eşeli ile birlikte 27 – 29 Mayıs 2011 tarihlerinde İstanbul’da buluşturuyor. İstancool, Türkiye ve dünyanın önde gelen yaratıcı isimlerini İstanbul’da bir araya getirerek, evrensel zihinleri açmaya ve etkisi altına almaya hazırlanıyor.

Sanat, tasarım, moda, edebiyat, film, müzik ve fikir alanında etkili bir festival olmayı hedefleyen İstancool 2011 için, bir önceki yılın başarılarından yola çıkılarak, İstanbul’un ufku açık bir dünya şehri profilini destekler nitelikte, geniş bir yelpazeye yayılan ve iddialı içeriğe sahip, 3 günlük bir kültürel buluşma programı oluşturuldu. 

Liberatum ve İstanbul’74 tarafından organize edilen İstancool Festivali’nde, yılda iki kez yayımlanan İngiliz moda ve kültür-sanat dergisi AnOther Magazine de yaratıcı çözüm ortağı olarak yer alıyor.

Festivale konuşmacı olarak katılacak, moda, sanat, film, edebiyat ve diğer yaratıcı kulvarlardan Türk isimlerin kimler olacağı ise, henüz onay aşamasında.

Bu yıl ikincisi düzenlenecek Festivali’nin açıklanan uluslararası katılımcılarına gelince:

Ünlü isimleri görmek için galeriye!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.