JANE BIRKIN'DEN ÜZEN HABER

Ünlü stil ikonu Jane Birkin'in kızı fotoğrafçı Kate Barry hayatını kaybetti.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Ocak 2014
JANE BIRKIN'DEN ÜZEN HABER
Gülşah Öztürk


<#text>


<#text> Aslında sizlere mutlu bir haber yazmaya niyetlenmiştik. Biz moda severler için kalplerde bambaşka bir yere sahip olan Jane Birkin'in 14 Aralık'ta 67 yaşına basacak olmasından yola çıkarak, ona olan saygımızı ve hayranlığımızı dile getirecektik. Tam da hakkında detaylı araştırma yaparken geldi haber!


<#text>


<#text> Jane Birkin'in kızı Kate Barry, Paris'te bir apartmanın dördüncü katında bulunan evinden düşerek hayatını kaybetmişti! Herkesi şaşkınlığa düşüren haberde, Barry'nin düşme nedeni henüz açıklanmış değil. Ancak evinin kapısının kilitli olduğu ve evde antidepresan ilaçlar bulunduğu gelen haberler arasında...


<#text>


<#text> fotoğraf: Jane Birkin (solda) ve Kate Barry<#text>~Kate Barry, Jane Birkin'in John Barry ile olan birlikteliğinden dünyaya gelmişti. Stil ikonu Jane Birkin'in, James Bond filmlerinin tematik müziklerinin bestecisi olan John Barry ile birlikteliği kızının dünyaya geldiği 1967 yılında sona ermişti. Hayatını fotoğrafçılık yaparak kazanan Kate Barry, ergenlik yıllarına kadar Serge Gainsbourg ve Jane Birkin ile birlikte yaşamıştı.


<#text>


<#text> Aktris Charlotte Gainsbourg ve Lou Doillon'un anne tarafından kardeşi de olan Kate Barry, İngiliz moda dergileri ve gazeteleri için çekimler yapıyordu. Yakın zamanda da bir sergi düzenlemişti. Kate Barry'nin 26 yaşında Roman de Kermadec adlı bir oğlu var.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.