JENNIFER LOPEZ UNICEF GALASINDA SAHNE ALACAK

2022 LuisaViaRoma for UNICEF galası Ukrayna için yardım toplayacak...

Jennifer Lopez, çok önemli ve özel bir sepet için Capri’ye seyahat edecek. LuisaViaRoma’nın partnerliğinde düzenlenen UNICEF bağış galasında sahne alacak olan Lopez, 30 Temmuz’da Certosa di San Giacomo’da olacak. UNICEF’in dünya genelindeki projelerine destek olan bu bağış etkinliğinin 6. Edisyonu, Ukrayna’ya yardım toplayacak. Daha önce John Legend ve Katy Perry gibi isimlerin sahne aldığı UNICEF galasında Ricky Martin, Rita Ora ve Ellie Goulding de olmuştu. 

İlk iki edisyonu Sardinya’da düzenleyen LuisaViaRoma ve UNICEF, daha sonraki galaları Capri’de organize etme kararı almışlardı. Geçtiğimiz Aralık ayında galanın kış edisyonunu St. Barth’ta düzenleyen LuisaViaRoma ve UNICEF, bu etkinlik için Dua Lipa ile anlaşmışlardı. 30 Temmuz’da birçok yıldızın Capri’de olması beklenirken, etkinlikten elde edilen tüm gelirler Ukrayna’ya bağışlanacak. Ukrayna’nın yanı sıra mülteci kamplarındaki ailelere ve çocuklara yardım toplayacak olan bu gala, şimdiden ilgi çekmeye başladı. 

“Çocuklarımın gözlerine baktığım zaman, onlar için daha iyi bir gelecek hayal ediyorum ve aynı şekilde dünyadaki tüm çocukların mutlu olmasını istiyorum,” diyen bağış etkinlikleri başkanı Luisa Panconesi, “Ürdün'deki mülteci kamplarını ziyaret etme, orada yaşamanın gerçekten nasıl bir şey olduğunu görme ve insanların ihtiyaçlarını daha iyi anlama ve UNICEF'in ve vu çocuklar için daha iyi bir yaşam garanti etmek için günlük olarak çalışan diğer uluslararası STK'ların bir günde yaptıklarının önemini kavrama fırsatına sahip olmak bizim için bir onurdu. Hepimizin bir şeyleri daha iyiye doğru değiştirmeye çalışması çok önemli, böylece tarih tekerrür etmez,” dedi.