JENNIFER LOPEZ'İN İKONİK VERSACE ELBİSESİNE NE OLDU?

Jennifer Lopez Grammy kırmızı halısında ikonik Versace elbisesiyle yürüyeli neredeyse 20 yıl oldu ve o elbise artık bir spor ayakkabı!

İtalyan moda evi Concepts ile yaptığı iş birliğinde elbisenin 20. yıldönümü ve JLo'nun 50. doğumgünü anısına ikonik elbiseden ilham aldığı bir spor ayakkabı yarattı. Ayakkabının yeşil yapraklı tasarımında, ten rengi elbisenin V yakasını temsil ediyor.Youtube kanalındaki yeni bir videoda Lopez neredeyse elbiseyi giyemediğini açıkladı. Grammy ödül töreninden birkaç gün önceye kadar Lopez ve stilisti ikonik Versace elbisesi ve daha az cesur bir elbise arasında karar vermeye çalışmışlar. Stilisti, yeşil elbise daha önce kırmızı halıda üç kere giyildiği için ünlü şarkıcıya diğer elbiseyi seçmesini önermiş.

Jennifer Lopez: "Eğer benim bir provama gelirseniz, tonlarca elbise ve ayakkabı görürsünüz. Her zaman fazla seçenek vardır. Ama o gün sadece iki seçeneğimiz vardı. Biri beyaz tonlarında bir elbise diğeri ise Versace'nin orman baskılı elbisesiydi... Yeşil elbiseyi giydim ve Benny [Medina] 'İşte bu. İşte bu. Konuşacak bir şey yok. Elbisen bu' dedi" dedi.

Haziran ayında düzenlenen CFDA Ödülleri'nde Lopez, 2000'deki Grammy ödül töreninden sonra yeşilin şanslı rengi olduğunu açıkladı.

"Moda İkonu" ödülünü alırken "O andan sonra yeşil her zaman benim şanslı rengim oldu" dedi ünlü şarkıcı. Konuşmasını "O elbisenin üzerinden hemen hemen 40 film, 11 albüm, birkaç çocuk, birkaç boşanma ve daha sayamayacağım harika anılar geçti ve bu geceye bakarak, daha önümde kutlayacak çok şeyin olduğunu söyleyebilirim." sözleriyle sonlandırdı.