JUSTIN BIEBER BALENCIAGA’NIN YENİ YÜZÜ OLDU

Demna Gvasalia yine bir sürpriz ile karşımızda!

Balenciaga’nın Kreatif Direktörü Demna Gvasalia için 2021 ilklerin senesi oldu! Sonbahar Kış 2021 koleksiyonu için sanal bir oyun evreni kuran Gvasalia, daha sonra 50 seneyi aşkın bir süre sonra Balenciaga’nın ilk couture koleksiyonunu sunmak için markanın Instagram hesabını tamamen silmişti.

Balenciaga için yeni bir dönemin başladığına işaret eden Gvasalia, aynı zamanda Gucci’nin 100.

Yıldönümü için Alessandro Michele için beklenmedik bir koleksiyon hazırlamıştı. Şimdi ise farklı bir sürpriz ile karşımızda olan Balenciaga, yeni Runner sneaker kampanyasının yüzü olarak Justin Bieber’ı seçti. Oversized deri bomber ceketi, hoodiesi, eşofmanı ve Runner sneakerları ile kamera karşısına geçen Justin Bieber, Isabelle Huppert, Atar Adhiero Odhiang, Anania Orgeas, Isabelle Weldon Herouard, Minttu Vesala, Litay Marcus, Emmanuel Culkin Mugisha, Abdou Diop, Taishi Suzuki, Hans Schmidt ve Eliza Douglas gibi kampanyanın diğer yüzlerinin arasına katıldı. Markanın DNA’sına sadık kalarak yeni stilleri öne çıkaran kampanyada hacimli silüetler, lüks atletik stiller ve abartılan oversized stiller gördük. 

Fotoğrafçı ve film yönetmeni Katy Grannan tarafından boş bir Los Angeles otoparkında çekilen kampanyada Justin Bieber, en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Kendi stiline uygun bir kıyafette görünen Bieber, aynı zamanda markanın en ikonik çanta modeli olan ‘City’ çantasını taşıdı. Son zamanlarda popüler olan dijital modeller ve alıştığımız podyum yüzleri yerine Justin Bieber’ı tercih eden Balenciaga, her koleksiyonda marka kimliğini yeniden vurgulayarak bizi heyecanlandırmayı başarıyor!.