KATE MIDDLETON VE MEGHAN MARKLE WIMBLEDON’DA

Cambridge Düşesi Kate Middleton ve Sussex Düşesi Meghan Markle bu yılın turnuvasının Tek Kadınlar finalini birlikte izledi.

Gözlerin üzerinden bir an olsun ayrılmadığı ikili Wimbledon’ın şeref konukları arasındaki yerini aldı.

Markle’ın turnuvadaki ilk resmi katılımı eltisinin eşliğinde, cumartesi günü  gerçekleşti.

Centre Court’taki yarışların Meghan Markle ve Kate Middleton tarafından takip edildiği haberi Kensington Sarayı tarafından da onaylandı.All England Lawn Tennis and Croquet Club’ın saygın üyeleri arasında yer alan ve Wimbledon’a olan fan’lığı eskilere dayanan Kate’in Pazar günkü SW19’a da katılım göstereceği duyurulurken, düşesin Tek Erkekler finalini Cambridge dükü eşiyle birlikte seyredeceği, Kensington Sarayı’nın resmi sosyal medya hesapları aracılığıyla belirtildi.Meghan’ın yakın arkadaşı Serena Williams’ın Alman tenisçi Angelique Kerber ile karşılaştığı kadınlar finali sakin ve şovdan uzak yarışlara sahne oldu. Düşes ve yıldız tenisçi Serena’nın arkadaşlığı 2014 yılına dayanıyor. Williams, Meghan’ın Mayıs ayında gerçekleşen düğününde de davetliler arasındaydı.

.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.