Kate Middleton'ın Kraliyet Öncesi Stil Anları

Prenses’in, Prens William ile evlenerek İngiliz Kraliyet Ailesi'ne katılmadan önceki moda anlayışına nostaljik bir bakış…

Buse Saray BUSE SARAY 15 Mart 2024
Kate Middleton'ın Kraliyet Öncesi Stil Anları Getty Images

Günümüzde ulusal bir stil ikonuna dönüşen Kate Middleton’ın klasik stile zarif yaklaşımı her yerde olsa da, kraliyet hayatından önce ışıltılar, desenler, miniler ve daha fazlasını giyiyordu. Prenses, 2011'den önce sadece Kate Middleton (Prenses ya da Düşeş olmadan) olarak biliniyordu; hayatında taç takma ve etek uzunluklarıyla ilgili herhangi kural yoktu.

Catherine Elizabeth Middleton, 9 Ocak 1982'de Michael Middleton ve Carole Middleton'un çocuğu olarak dünyaya geldi. Kendisi, kız kardeşi Pippa Middleton ve erkek kardeşi James Middleton, İngiltere'nin Chapel Row kentinde büyüdü. Kate, İskoçya'daki St Andrews Üniversitesi'nde sanat tarihi okudu. 2005 yılında mezun oldu. Aralık 2003'te St Andrews'ta William'la tanıştıktan sonra çıkmaya başladı. Nisan 2007'de kısa bir süreliğine ayrıldılar ancak aylar sonra tekrar bir araya geldiler. William ve Kate Kasım 2010'da nişanlandıklarını duyurdular. Prens, bu soruyu Ekim 2010'da Kenya tatilinde sordu. Rahmetli annesi Prenses Diana'ya ait olan nişan yüzüğüyle evlenme teklifinde bulundu. 2011'de evlenen çiftin, bugün Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis adında 3 çocukları var.

Kate'in resmi olarak prestijli İngiliz Kraliyet Ailesi'ne katılmadan önce yirmili yaşlarının başındaki moda anlayışına nostaljik bir bakış atıyoruz.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.