'KEDİ GÖZÜ' CAZİBESİ

O bir klasik ama daha keşfedilecek çok özelliği var. Hepsi haberimizde!

Hande Öztürk HANDE ÖZTÜRK 01 Temmuz 2016
'KEDİ GÖZÜ' CAZİBESİ
<#text>Bugün, tam da sıcaklar bastırıyorken, yıllardır moda sahnesinden inmeyen cool bir aksesuarla randevunuz var: Kedi gözü güneş gözlükleri!


<#text>


<#text> Giydiğiniz hemen hemen her şeyle uyum sağlayabilen bu modelin, her yüz tipine uygun boy ve şekilleri de var. Yani ideal olanını bulamamanız gibi bir durum söz konusu değil. Örneğin keskin ve minik camlılar yüzünüze pek gitmiyorsa, daha yumuşak açılı ve geniş olanları veya cesur renklilerine bir şans verebilirsiniz. Doğru güneş gözlüğünün gücünü hissetmek için daha ne bekliyorsunuz?


<#text> Her daim trend olmaya devam eden kedi gözleri bu yaz, daha dar cam ve çerçevelerle karşımıza çıkıyor. Hatta bir kısmı bu nedenle fütüristik bir görünüme kayıyor bile diyebiliriz. Özellikle Instagram kültürünün de etkisiyle giderek daha canlı renkler ve iddialı desenler kazanan modeller, sade görünümlere efor sarfetmeden şık bir dokunuş katmak isteyenler için ideal!


<#text>


<#text> Grace Kelly'lerden Rihanna'ya, yıllardır elegan ve zarif bir görünümü anında elde etmek isteyenlerin bir numaralı hilesi olarak moda oyunundaki yerini sabitleyen bu gözlüklerden hala bir tane edinmediyseniz size iki çift lafımız var:


<#text>


<#text> 1- <#text>Nasıl?


<#text> 2- <#text>Seçeneklerinizi görmek için önce galerimize, sonra doğru alışverişe!ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.