KENDALL JENNER, 2018’İN EN ÇOK KAZANAN MODELİ OLDU

Ünlü model ünvanını koruyor!

Geçtiğimiz sene yılın en çok kazanan modeli ünvanını Gisele Bündchen’den devralan Kendall Jenner, ünvanını 2018’de de koruyor. Forbes’a göre senenin en çok kazanan modeli olan Jenner, 12 ay içerisinde $22.5 milyon kazandı. Karlie Kloss, Gisele Bündchen, Bella ve Gigi Hadid gibi modelleri geride bırakan başarılı model, listenin başına yerleşti. 

Adidas, Estee Lauder ve Calvin Klein ile yaptığı işbirlikleri sayesinde kazancına kazanç ekleyen Jenner’dan sonra ikinci sırada $13 milton ile Swarovski, Away Luggage ve Adidas ile işbirlikleri olan Karlie Kloss geldi. 

2016’da yılın en çok kazanan modeli olan Gisele Bündchen, bu sene Cara Delevingne ile beraber $10 milyon ile beşinci sırada yer aldı. Yedinci sırada Gigi Hadid yer alırken, sekizinci sırada kardeşi Bella Hadid yer aldı. Jenner, yılın en çok kazanan modeli olsa da, ailesi arasında en çok kazananlar arasında değil! En geç milyarder olmaya yaklaşan Kylie Jenner, geçtiğimiz sene $166.5 milyon kazandı. Fotogaleride en çok kazanan modeller listesinin tamamını görebilirsiniz…