KENDALL JENNER, FWRD'NİN KREATİF DİREKTÖRÜ OLDU

Jenner, çevrimiçi lüks moda destinasyonu FWRD için yüksek moda uzmanlığını kullanacak.

Kendall Jenner, bir süper model, reality TV yıldızı ve tekila markası 818'in sahibi… Ve şimdi listeye FWRD Kreatif Direktörü eklendi.

25 yaşındaki Kendall Jenner, on yılı aşkın model deneyimiyle, çevrimiçi lüks moda destinasyonu FWRD'nin görünümünü ve verdiği hissi şekillendirmek için yüksek moda uzmanlığını kullanacak. Kendall Jenner'ın ana önceliklerinden biri, yeni tasarımcıları FWRD müşterileri ile tanıştırmak olacak. Jenner bir basın toplantısında bu konu hakkında; "Modayı severek büyüdüm ve bu sektördeki en parlak insanlardan bazılarıyla çalıştığım için inanılmaz derecede şanslıydım. FWRD'nin Kreatif Direktörü olarak, sitenin yeni ortaya çıkan tasarımcılar ve markalarla teklifini düzenlemeye yardımcı olmaktan heyecan duyuyorum" dedi.

Jenner, görevinin bir parçası olarak, sitede sunulan markaların küratörlüğünü yapmak, özelleştirilmiş aylık düzenlemeler oluşturmak ve pazarlama, etkinleştirme ve ortaklık fikirleri sunmak için FWRD ekibiyle birlikte çalışacak.Vogue'a konuşan model, "Umarım, küçük bir şekilde, bu, yeni ortaya çıkan yaratıcılara bu tür bir platform vermek için bir şanstır" dedi. "Yalnızca yüksek modama değil, aynı zamanda günlük seçimlerime de ilham veren çok sayıda insanla çalışıyorum. Dijital alan aynı zamanda günümüzün yaratıcılarının çoğu için çok önemli bir araç ve kesinlikle gelecek nesillere açılan bir pencere. yetenek."

FWRD'nin ana şirketi Revolve Group'un baş marka sorumlusu Raissa Gerona'nın bir yayında belirttiği gibi, "Kendall, lüks modanın özü ve bu pozisyon için daha uygun bir isim yok." Revolve Group'un kurucu ortağı ve eş-CEO'su Michael Mente, Gerona'nın duygularını tekrarlayarak, "Jenner'ın moda endüstrisindeki çok yönlü deneyimi ve FWRD işi için ana hatlarıyla belirlediği vizyon, işimizi ve bir bütün olarak lüks işimizi dönüştürmek.”