KENDALL JENNER VE MESSIKA'DAN HOLLYWOOD IŞILTISI

Kendall Jenner, Messika ile yeni iş birliği için gerçekleştirdiği reklam çekiminde öne çıkan noktalardan ve mücevher tutkusundan bahsediyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Mayıs 2023

Valérie Messika bu yeni kampanyayı, sizin gizemli ve büyüleyici bir Hollywood aktrisi olarak göründüğünüz modern bir yolculuk hikayesi olarak tasarladı. Bu tema size neyi çağrıştırıyor ve burada mücevherler nasıl bir rol oynuyor?

Eski Hollywood ışıltısına bayılıyorum - o dönemin ihtişamı ve modası çok şıktı. Ayrıca her zaman klasik arabalara karşı bir sevgim olmuştur ve kendi kişisel koleksiyonuma sahibim, bu nedenle bu yeni kampanyanın temasını öğrendiğimde, bunun bir parçası olmaktan gerçekten heyecan duydum. Bence bir etkinlik için bir kıyafete ikonik bir mücevher parçası eklemek, hatta günlük bir his için mükemmel bir kombin oluşturmak üzere farklı renkleri ve metalleri karıştırıp eşleştirmek, genel görünümün çok önemli bir parçası.

Kampanyada, çölün kontrast oluşturan doğal arka planına yerleştirilmiş, parlak gövdeli ve deri koltuklu sıra dışı bir Pontiac yer alıyor. Messika’nın sanat yönetmeni Valérie burada eski Amerikan arabalarına olan tutkunuzu vurguluyor. Bize bu tutku hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz; nereden geliyor ve klasik otomobillerinizden birinin direksiyonuna geçtiğinizde nasıl hissediyorsunuz?

Eski model arabalar her zaman ilgimi çekmiştir. Babam ve ben arabalara olan bu sevgimizi her zaman paylaştık ve bu bağ kurmak ve paylaşmak için çok değerli bir tutku.

Los Angeles'ta yaşadığınızda çok araba kullanıyorsunuz, bu yüzden bir süredir araba topluyorum. Klasik araba toplamak tutkularımdan biri. Eski model arabalarımın her biri ruh halimi çok özel bir şekilde etkiliyor - bir arabayı sürerken kendimi daha kadınsı hissederken, diğerinde daha cool hissediyorum. Her zaman gerçekten rahat ama aynı zamanda güçlü hissediyorum.

Kampanyada üç önemli ton öne çıktı: kırmızı, mavi ve mor. Vahşi ve topraksı çölün kalbinde bu zıt, canlı renkleri barındıran kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kampanyada bu üç canlı rengin yer almasının zarif parçaları öne çıkardığı harika bir an yarattığını düşünüyorum. 

Çölün vahşi görüntüsü, kampanyadaki lateks kıyafetlerin, altın ve elmas takıların parlaklığıyla bir kontrast oluşturuyor. Avangard esintilerin bolca görüldüğü yeni kampanyada High Jewelry göğüs mücevherleri, kelepçe bilezikler, zarif mücevherler ve XXL tasarımlar yer alıyor. Mücevherlerin stilindeki karışım hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mat, doğal ve vahşi olan çöl, lateks, altın ve elmasların parlaklığıyla mükemmel bir uyum yakalıyor. Pontiac'lar parlak renkleri, deri ve kadife iç kısımlarıyla retro-şık bir dokunuş getiriyor.

Kampanyadaki mücevher karışımını çok seviyorum. Bu benim kendi kişisel mücevher tarzımla yaptığım bir şey, bu yüzden benim için çok özgün ve estetiğime uygun oldu.

Bu kampanyanın Saint-Tropez'deki ilk kampanyanızdan farkı nedir?

İlk kampanya, yıllardır ziyaret etmekten her zaman keyif aldığım Fransa'da çekildi ancak Kaliforniya'da çekim yapmak benim için çok özeldi ve burada doğup büyüdüğüm için kalbime hitap ediyordu. Ayrıca bu kampanyaya dahil olan eski model arabalarla da güçlü bir bağım var! 

Saint Tropez'deki ilk Messika kampanyanıza gelen tepkiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu kampanyayı tüm dünyada görmeye bayıldım! Her şeyin bir araya gelişini görmek çok özel. Bence herkes kampanyanın ortaya çıkış şeklinden çok mutlu oldu. Valérie ve ekiple Saint-Tropez'de çalışmak harika bir deneyimdi.

Messika ile çalıştığınızdan beri kişisel tarzınız, zevkleriniz veya mücevherlerle olan ilişkiniz herhangi bir şekilde değişti mi?

Messika'ya ve eşsiz tasarımlarına her zaman hayranlık duydum. Messika ailesi ile çalıştığımdan beri kişisel mücevher koleksiyonuma kesinlikle daha fazla parça ekledim, ancak görünümümü harika bir mücevher parçasıyla tamamlamayı her zaman sevmişimdir - ister bir çift halka küpe, ister bir sıra yüzük veya narin bir elmas kolye olsun, her zaman üzerimde bir parça bulundururum.

Messika'nın kampanya yüzü olarak ikinci yılınız, Valérie Messika ve marka ile bu iş birliğini sürdürmek istemenize ne sebep oldu? Birlikte çalıştığınız dönemden herhangi bir anınızı paylaşabilir misiniz?

Messika'nın ikonik parçalarını her zaman çok sevdim ve ilk kampanyada Valérie ve Maison ile çalışmak harika bir deneyimdi. İkinci bir kampanya ile markayla olan ilişkimi büyütmeye ve tüm yeni tasarımlarını keşfetmeye devam etmek istedim.

Valérie'nin kızlarıyla sette Facetime üzerinden konuştuğumuz an çok tatlı bir anıydı. Çok tatlıydılar! Ve ikimiz de ailelerimize çok düşkünüz.

2022/2023 koleksiyonundan en sevdiğiniz Messika parçası hangisi?

En sevdiğim parça Move Link kolye. Ruh halinize bağlı olarak farklı kıyafetlerle eşleşiyor. Daha kısa veya daha uzun takılabiliyor ki bu da hoş bir detay.

En son mücevherlerle ilgili en güzel anınızı bizimle paylaşmıştınız. En yeni anınız nedir?

Tarzımı geliştirmeye, yeni markaları keşfetmeye ve desteklemeye devam etmeyi seviyorum, bu nedenle ne zaman bir gece dışarıda veya büyük bir etkinlikte giymek için süper havalı bir parça bulsam heyecanlanıyorum.

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.