KENZO SÜPERMARKETİ

Hiç bu kadar tarz bir market gördünüz mü?

2017’de ‘La Collection Memento’ tasarımlarını satışa sunan Kenzo, marka tarihlerini kutlayan bir arşiv koleksiyonu hazırlamıştı. Markanın 1983’te Hans Feurer tarafından çekilen kampanyasına gönderme yapan koleksiyonda, çiçekli desenler ön plana çıkmıştı. Koleksiyonun ikinci kısmını oluşturan tasarımlar ise denim şıklığını gözler önüne sermişti. Daha sonra üçüncü bölüm olarak göz alıcı desen karışımlarına yönelen Kenzo, çizgili desenler ile tropik desenleri karıştırarak eğlenceli tasarımlara imza atmışı. 

La Collection Memento No. 4 (Kenzo)

‘La Collection Memento’ koleksiyonunun dördüncü bölümü olarak bizi süpermarkete götüren Kenzo, yeni tasarımlarını sergilemek için oldukça eğlenceli bir yöntem denedi. “Bu koleksiyon için markanın en göz alıcı ve farklı desenlerini spot ışıkları altına yerleştirdik. Kenzo Takada’nın eğlenceli ve farklı yönünü kutluyoruz. Onun, moda dünyasına getirdiği farkı ve en önemlisi eğlence ve yemeğe olan aşkını sergiliyoruz,” diyen Kenzo, yeni kampanyanın yeri için bir süpermarketi seçti!

La Collection Memento No. 4 (Kenzo)

‘La Collection Memento No. 4’ için devasa bir Kenzo torbasının yanında poz veren modellere, ellerinde taşıdıkları renkli sebzeler eşlik etti. Canlı sarılar ve kırmızılar etrafında tasarlanan kampanyada, Kenzo’nun kaplan motifi uzun bir süre sonra yeniden altın ve bordo renklerine büründü. Geçtiğimiz Perşembe günü, defileden hemen sonra, satışa sunulan ‘La Collection Memento No. 4’ sadece dört hafta boyunca kenzo.com sitesinde satışta olacak. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.