KEREM BÜRSİN AŞKINA!

Onunla ikinci buluşmamız ama ilk kezmiş gibi heyecanlıyız.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 30 Nisan 2014
KEREM BÜRSİN AŞKINA!
ELLE sadece kadınları düşünmüyor! Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni sezonu açarken erkeklere harika bir rehber sunuyor! Üstelik kapağına da hepimizin hayranı olduğu bir ismi konuk ediyor: Kerem Bürsin!

Dizide oynadığı ‘asi ve zor' karakterinin aksine çok sempatik ve uyumlu bir erkek var karşımızda, çok da çekici! Mehmet Erzincan'ın fotoğraflayıp, Hafize Çeliktürk'ün styling'ini yaptığı çekimde onunla geçirdiğimiz tüm günün raporunuysa Suzan Yurdacan tutuyor. Tabii bununla yetinmiyor, yeni neslin en yakışıklılarından Kerem Bürsin'e aklımıza takılan tüm soruları soruyor. Cevaplar ELLE Man'de!~ ELLE Man'de başka neler mi var?

Erkeklere rafine bir şıklık vaad eden ‘Civan' markasının kurucusu Kerem Küçükgürel'le konular editörümüz Selin Miloşyan'ın yaptığı röportajla erkek giyimine dair ipuçları alıyoruz. Yeni fenomenlerden aktör Simon Baker'ı daha yakından tanıdığımız ELLE Man'de, editörümüz Suzan Yurdacan'la birlikte Nian markasının kurucusu Nihan Buruk'u atölyesinde ziyaret ediyor, ilk erkek koleksiyonunu konuşuyoruz.

Kim demiş erkekler bembeyaz giyinmez diye: ‘Beyaz Devrim' başlıklı moda çekimiyle erkeklerde de bembeyaz giyinmenin ne kadar hoş olabileceğine şahit oluyoruz. ‘Modanın İki Yüzü' isimli moda çekimindeyse kadınlar erkeklerden rol çalmakla kalmıyor, smokinlerine de el koyuyor ve en ‘asi' halleriyle karşımıza çıkıyorlar.

Daha fazlasını ve sezonun öne çıkan ürünlerini fiyatlarıyla birlikte bulacağınız erkeklere özel ilkbahar-yaz rehberi niteliğindeki ELLE Man 15'inci yıla özel 3 farklı kapağıyla birlikte bayii'lerde!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.