KİŞİSEL STİL DANIŞMANINIZ

KİŞİSEL STİL DANIŞMANINIZ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 24 Nisan 2015
KİŞİSEL STİL DANIŞMANINIZ
Yeni sezondan ne alsam? İşte hepimiz için cevap verilmesi zor bir soru bu! Evet bir olmazsa olmazlar listemiz var. Ancak onları tamamlayacak parçalar neler? Seçtiğimiz modelden daha güzeli var mıdır peki?


İşte bu soruların cevabını kolayca vermenizi sağlayacak bir ‘kişisel stil danışmanı' öneriyoruz sizlere: ELLE Shopping Book&Style! Alışveriş konusunda, her sezon olduğu gibi bu sezonun da nabzını bu özel dergimizle tutabileceksiniz! Çantadan ayakkabıya, gözlükten elbiseye yeni sezon stilinizde size yardımcı olacak 2200 parçayı sizin için inceledik ve dergimizde yer verdik. Ayrıca, stil, desen, renk ve efekt olarak trendleri büyüteç altına aldığımız ‘Trend Haritası' da tarzınızı ‘yüksetlmek' için size yardımcı olacak.


Elle Shopping Book&Style'da farklı isimlerden stil yorumları, özel moda çekimleri ve rengarenk parçalar var. Özetle, yeni sezon alışverişinizi yapmadan mutlaka inceleyin deriz! Bugünden itibaren altı ay boyunca sizlerle olacak Elle Shopping Book&Style'ın ilkbahar-yaz 2015 sayısı bayilerde!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.