KOŞMAYA HAZIRIZ!

KOŞMAYA HAZIRIZ!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Nisan 2014
KOŞMAYA HAZIRIZ!


2 Mart'ta Antalya'da gerçekleşecek Runtalya 2014 profesyonel ve amatör olmak üzere birçok sporcuya ev sahipliği yapacak. 10K, yarı maraton ve maraton olmak üzere üç farklı mesafede koşulacak Runtalya'nın sponsorları arasında yer alan New Balance'sa o gün için rahat ve sağlıklı bir koşu gerçekleştirirken aynı zamanda da stil sahibi olmak isteyenlere özel bir koleksiyon sunuyor. (yukarıda)
Koleksiyonun detaylarına girmeden önce, ürünlerini sadece spor yaparken değil günlük hayatta da tercih ettiğimiz New Balance'ın spor ayakkabılarının hikayesini öğrenmek ister misiniz? Boston'da 33 yaşındaki William J. Riley'in problemli ayaklara sahip olan insanlara küçük bir dükkanda ısmarlama ayakkabılar ve taban destekleri üretmeye başlamasıyla başlayan New Balance markası bugün yılda 40 milyon çift ayakkabı üretiyor.

Amerika ve İngiltere'de üretimine devam eden ve fonksiyona modadan daha çok önem veren New Balance ilkbahar-yaz 2014 sezonuna yine eğlenceli ve dinamik renkler hakim. Koşuseverler için daha esnek ve hafif bir ayakkabı üretmek fikriyle yola çıkan, yeni teknolojiyi kullanarak NBx koleksiyonuna FreshFoam 980 modelini ekleyen marka bu en yeni modelini Runtalya için de öneriyor. (yukarda) 

Bu pazar gerçekleşecek koşu programı hakkında detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.runtalya.com.tr<#comment> <#comment> <#comment>
<#comment> <#comment> <#comment>

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.