KYLIE COSMETICS PARMAKLARINIZIN UCUNDA

Jenner, ünlü kozmetik markasının uygulamasını çıkardı.

Kylie Jenner’ı Amerika’nın en genç milyarderi olmaya yaklaştıran kozmetik markasının ilk lip kitleri çıkalı neredeyse 3 sene oldu! Popüler marka geçtiğimiz günlerde bir telefon uygulaması çıkaracağını açıklayarak makyaj sevenleri heyecanlandırdı.

Göz, yüz ve dudak ürünlerini satın alabileceğiniz bu yeni uygulamada, Jenner’ın annesi Kris ile yaptığı işbirliği de yer alıyor.

İnternet sitesine benzer şekilde tasarlanan telefon uygulaması, müşterilerin alışveriş deneyimini kolaylaştırmaya geliyor. Gelişen teknoloji ile dijitalleşen alışveriş, müşterilerin internet deneyimi beklentisini yükseltti. Her şey bu kadar hızla yapılabilirken, mağazalarda zaman harcamak yerine tek bir tık ile alışveriş yapmak hepimizin kolayına geliyor!  Artık markaların internet üzerinden alışveriş opsiyonu olması bir lüks değil, beklenti…
Dijital olarak kurulan Kylie Jenner Cosmetics markası, internet üzerinden yaptığı satışlar ile popülaritesini artırmayı başarmıştı. Amerika’da açtığı pop-up butikler ile yeni ürünlerini tanıtan Jenner, başlıca internet sitesi üzerinden satış yapıyor. Ulta Beauty mağazaları ile partnerlik imzalayan Jenner, 17 Kasım itibari ile bu güzellik devinin mağazalarında satış yapmaya başlayacak. Bu heyecan verici partnerlikten 1 hafta önce telefon uygulamasını çıkaran Jenner’ın hızı kesilmiyor. Yakın bir zamanda genç iş kadının resmi olarak milyarder olduğunu duyarsanız şaşırmayın!.