Lacoste L003 2K24 Sneaker Koleksiyonu İstinye Park Pop-Up Mağazasında

Fransız spor giyim uzmanlığının tarihinden ilham alarak tasarlanan tamamen yeni L003 2K24 sneaker koleksiyonu, 24 Mart’a kadar Lacoste'un enerjisiyle dolu pop-up mağazasında sunulacak.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Mart 2024
Lacoste L003 2K24 Sneaker Koleksiyonu İstinye Park Pop-Up Mağazasında

Lacoste, İstinyePark’ta açılan pop-up mağazasında L003 2K24 sneaker koleksiyonunu kutluyor. İstinyePark'ta farklı deneyimler sunacak Lacoste pop-up mağazası 24 Mart tarihine kadar devam edecek.

Lacoste İstinyePark pop-up deneyim alanı, her gün karikatür sanatçısı ile misafirleri keyiflendirirken, 16 Mart’ta dünyanın en iyi 15 sokak sanatçısı arasında gösterilen grafiti sanatçısı Leo Lunatic, pop-up mağazaya konumlandırılan devasa Lacoste L003 2K24 sneaker üzerinde misafirlerini farklı bir interaktif bir grafiti deneyimine davet ediyor. Pop-up mağaza 17, 23 ve 24 Mart tarihlerinde gerçekleşecek dans gösterileri ile ritim dolu anlar yaşatacak, hafta sonları ise saat 12.00-20.00 arasında alandaki photobooth ile ziyaretçiler anılarını ölümsüzleştirebilecek.
Lacoste'un Fransız spor giyim uzmanlığının tarihinden ilham alarak, tamamen yeni L003 2K24, sporun doğuştan gelen onuru ve güzelliğini kutluyor. Lacoste'un övülen Active serisinin dinamizminden doğan L003 2K24, koşu kodlarını tamamen çok yönlü bir yaşam tarzı ayakkabısına dönüştürüyor ve bu ayakkabı, çeşitli yaşam tarzlarına uyum sağlayarak öne çıkıyor. Lacoste’un Fransız spor giyim uzmanlığının tarihinden ilham alarak, tamamen yeni L003 2K24, sporun doğuştan gelen onuru ve güzelliğini kutluyor. Lacoste'un övülen Active serisinin dinamizminden doğan L003 2K24, koşu kodlarını tamamen çok yönlü bir yaşam tarzı ayakkabısına dönüştürüyor.


L003 2K24, şimdiye kadarki en yükseltilmiş, en karmaşık ve en dikkatli L003 inkarnasyonudur. Malzeme kalitesi son derece yüksektir- ve ayakkabı hafif, teknolojik olarak ileri düzeyde, hareket ve özgürlük için idealdir. Yumuşak ve rahat bir EVA orta tabanı ve TPU güçlendirmesi ile gelir. Ayrıca, yan panelde dikkat çekici Lacoste markalı baskı ile süslenmiş, ağ ve süetin yanı sıra göz alıcı sentetik deri kaplama ile çok panelli bir üst kısım bulunuyor. Sneaker'ın koşu kodları, özgür hareket için tasarlanmış ve her esnemeyi özgürleştirmek üzere inşa edilmiş tabanda açıkça görülüyor. Özgür eylem için özel olarak geliştirilen özel kaymaz çiviler ile kampanyanın "sağlam" mesajı ile mükemmel bir uyum içinde oluyor. Renk olarak tenis paletine ve Lacoste'un mirasına gönderme yapan zamansız beyaz-yeşil, ve klasik tamamen siyah bulunuyor. Çeşitli çok renkli stiller, dikkat çekici yeşil-siyah, sarı-siyah, turuncu-yeşil ve zarif kırmızı, beyaz ve mavi dahil enerji ve çeşitlilik ekliyor. Bazı renk yolları, sürekli hız ve harekette olan bir ayakkabı fikrine gönderme yapan enerjik metalik flaşlar ile geliyor.

L003 2K24, Lacoste.com ve Lacoste mağazalarında dünya çapında 8 renk yolu ile satışa sunuluyor.

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.