ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

Lara Stone: Calvın Kleın'la Yeniden

Lara Stone, Calvin Klein'nın yeni sezonuyla karşımızda

Ünlü top model, ''Calvin Klein ile çok uzun bir geçmişim var. Bu yıl da onlarla birlikte çalışacağım için çok mutluyum. Artık bu ailenin bir parçası olduğumu hissediyorum,'' dedi.

Calvin Klein, bu anlaşma ile uzun zaman sonra üç ayrı markası için de tek bir model kullanacak. Marka'nın yaratıcı direktörü Francisco Costa, bu kampanya için Lara'nın mükemmel bir tercih olduğunu söylüyor ve ekliyor, ''2010 sonbahar kolleksiyonumu tasarlarken aklımda varlığının farkında ve kendinden emin bir kadın profili vardı. Benim için Lara yeni kampanyamız için en doğru tercih. Çünkü o, kendine güveni ve cazibeyi özetleyen bir kadın.''

Top model beden standartlarının dışında kalan ve birçokları tarafından fazlaca kıvrımlı olarak nitelendirilen Lara, şimdiye kadar Prada, Louis Vuitton, Jaeger ve Eres gibi ünlü markaların tercihi oldu.

Lara yakın zamanda yaptığı bir açıklamada, şu an ki başarısını kıvrımlı hatlarına borçlu olduğunu söylüyor.

''Farklıyım çünkü şişmanım. Göğüslere ve bir kalçaya sahip olan tek model ben olmazsam bence çok güzel olur,'' diye ekliyor.

''Eğer gerçekten çok zayıf olmak gibi bir isteğe sahip olsaydım zayıflayabilirdim. Diyet yapmayı düşünüyorum ancak sonra kendimi pizza yerken buluyorum. Ben bir kadınım ve inanın her kadın olduğundan daha ince görünmek ister; maalesef.''