LEIIJA'NIN ÖZÜGÜN TASARIMLARLA HARMANLANAN DOĞAL TAŞ KOLEKSİYONU

Leiija, doğal taş ve kristallerin gücünden ilhamla yarattığı Koleksiyonu ile özgün tasarımlar sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Kasım 2019
LEIIJA'NIN ÖZÜGÜN TASARIMLARLA HARMANLANAN DOĞAL TAŞ KOLEKSİYONU

Leiija, başta Brezilya ve Afrika olmak üzere, dünyanın en değerli maden bölgelerinden seçilen doğal taş ve kristalleri ustalıkla eşsiz eserlere dönüştürerek modern bir koleksiyon yaratıyor.

Leiija, doğanın insana sunduğu en değerli hazinelerden biri olan taşların iyileştirici gücünden ilham alarak özgün ve sanatsal bir koleksiyon sunuyor. Marka tasarımcısı ve kurucusu Leyla Koray, tasarımlarında kullandığı Brezilya ve Afrika başta olmak üzere dünyanın en değerli maden bölgelerinden seçilen doğal taş ve kristalleri, ustalıklı el işçiliği ile benzersiz eserlere dönüştürüyor.

İnsanlık tarihi kadar eski olan kuvars kristalleri, bugüne dek bilinen özellikleri ile binlerce yıldır günlük hayatta iç içe kullanılıyor. Leiija, doğadaki ve tüm canlı varlıklardaki enerjiyi şekillendirebilen, saklayabilen, güçlendiren, odaklayabilen, iletip dönüştürebilen kuvars kristallerine koleksiyonunda hayat veriyor.

Leiija koleksiyonunda yer alan evrensel değerlerle üretim yaparken kullanılan kristaller ve taşlar, tarihten taşınan tecrübelerle öğrenilen temel özellikleri yansıtıyor.

Citrine – “The Strength Stone” (Güç taşı): En güçlü frekansa sahip taşlardan biri olarak bilinir. Kişisel gücü ve özgüveni arttırır.

Green Phantom – “The Lucky Stone” (Şanslı Taş): Detoks işlevi ile bilinir. Öfke ve hayâl kırıklıklarına karşı, kabullenme ve affetme üzerinde etkisi olduğuna inanılır. Ayrıca taşın sahiplerinin beceri ve yeteneklerini geliştirdiği düşünülüyor.

DT Citrine – “The Joy Stone” (Sevinç Taşı - Güneşin Öbür Yüzü): Çoğunluğu insan metabolizmasında da bulunan silikon dioksitten oluştuğu için, ruhun C Vitamini olduğuna inanılır. İnsanlar ile daha yüksek frekanslarla uyum içinde olmanıza yardımcı olur.

White Phantom - “The Growth Stone” (Atılım Taşı): Evrensel farkındalık ve yaşam döngüsünün birçok safhasını sembolize eder. Manevi bir evrim gerektiğinde güç verdiğine inanılır. İstenmeyen kalıpları kırmak için ideal bir yardımcı olarak bilinir.

Phantom – ‘The Breakthrough Stone” (Gelişim Taşı): Ruhsal gelişim ve dönüşümü sembolize eder. Dünya’ya büyük şifa getirdiğine inanılır.

Rutile – “The Illuminator” (Aydınlatıcı): Yüksek titreşimli enerjileri topraklamaya yardımcı olan Rutil elementi vücuttaki enerji akımını uyararak, farkındalığın açılmasına yardımcı olur. Sezgiyi güçlendiren etkileri vardır.

White Point – “The Warrior Stone” (Savaşçı Taşı): İdeal bir şifacı olarak bilinen kristal kuvarsın, metafizik dünyaya açılan bir ışık penceresi olduğuna inanılır. Vücuttaki enerji seviyesini arttırırken, şifacı özelliği ile öne çıkar.

Blue Topaz – “The Writers Stone” (Yazar Taşı): Boğaz çakrasını uyaran Mavi Topaz, konuşmayı ve kendini ifade etmeyi kolaylaştırıp destekler. İnsanın açık ve rahat iletişim kurmasına yardımcı olduğu için “yazarlar taşı” olarak adlandırılır. Doğruluk, dürüstlük ve kendini gerçekleştirmeyi sembolize eder.  


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.