LEZZETLİ CUPCAKE’LERİN YENİ ŞUBESİ

LEZZETLİ CUPCAKE'LERİN YENİ ŞUBESİ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Eylül 2014
LEZZETLİ CUPCAKE’LERİN YENİ ŞUBESİ


Lezzetli, doyurucu ve ideal porsiyonda! İşte bu nedenle cupcake'ler hemen hepimizin en sevdiği tatlı alternatifi! Hele bir de buna birbirinden güzel ve yaratıcı süslemeler eklendiğinde, sadece özel günlerde değil kendimizi şımartmak istediğimiz zamanlarda da cupcake tercih sebebi!


Çok çeşidi ve alternatifi var şüphesiz ama biz ELLE kızları olarak Mrs Cupcake'in abonesiyiz! Tabii bunda, bu lezzet dolu dükkanın ilk şubesinin, iş yerimizde, yani Trump Towers'da açılmış olmasının avantajını bolca kullandık.


Öte yandan siz de kendinizi ‘dışlanmış' hissetmeyin! Zira Mrs Cupcake artık İstinye Park ve Kanyon corner'larından sonra (Ki bu corner'lara mutlaka uğrayın, o yaratıcı sunumu mutlaka görün deriz), Anadolu Yakası'ndan gelen yoğun talep üzerine yeni şubesini Caddebostan'da açtı!~

Yeni şube, içeri girdiğiniz anda, asla dışarı çıkmak istemeyeceğiniz bir atmosfer sunuyor. Zira mekanın, sakince kitap okuyabileceğiniz, dostlarınızla güzel havanın tadını çıkarabileceğiniz, doğum günü kutlamalarınızı gerçekleştirebileceğiniz, bebeğinize merhaba partileri düzenleyebileceğiniz, özel kurslu partiler organize edebileceğiniz çok güzel bir bahçesi var.


Buna bir de renkli ve lezzetli günlük üretilen cupcake'lerin yanı sıra, macaron'lar ve cheesecake'leri de ekleyin! Siz sormadan söyleyelim: Taze lezzetlere içecek olarak geniş bir ürün gamı da eşlik ediyor. Saat 10.00'da açılan mekan, 22.30'a kadar hizmet veriyor. Son olarak ekleyelim: Özel günleriniz için, dilediğiniz lezzeti, istediğiniz tasarımla sipariş edebilirsiniz. Mrs Cupcake'in mutfağı tatlılarla da sınırlı değil. Siparişe özel olarak tuzlu seçenekler de yapabiliyorlar.


Biz nereye mi kaybolduk? Ofisimizin bulunduğu Trump Towers'da, B2 katında yer alan Mrs Cupcake mağazasına doğru yola çıktık!


Daha fazla bilgi ve irtibat için: www.mrscupcake.com.tr

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.