LILY COLE MARKA 2014'TE

LILY COLE MARKA 2014'TE

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Kasım 2014
LILY COLE MARKA 2014'TE
Pazarlama dünyasının trendlerini belirlemeyi ve markaların geleceğini yapılandırmayı amaçlayan MARKA Konferansı'nın bu yıl 15.'si düzenleniyor. Her yıl yaklaşık 1000'in üzerinde üst düzey yönetici ve 200 basın mensubunun katılımıyla gerçekleşen etkinliğin bu yıl dikkat çeken bir katılımcısı var: Lily Cole!

‘Oyuncak bebek' lakaplı supermodel ve oyuncu Lily Cole, aynı zamanda aktivist ve kendi fikrinin peşinden koşan bir girişimci... 15 yaşında keşfedilen, hızla modellik kariyerine oyunculuğu da ekleyen Lily Cole, aynı zamanda sıkı bir doğal hayat savunucusu! Tabii etkinliğin tek konuşmacısı sadece Cole değil. Aralarında Hakan Yıldırım, Balçiçek İlter ve Ozwald Boateng gibi kendi alanında uzman isimlerin de olduğu birçok konuşmacı da konferanslarda yer alacak.

Türkiye'de 1995'ten bu yana eğitim, danışmanlık ve konferans hizmeti veren Yürekli tarafından, Yapı Kredi World Ana Sponsorluğu'nda düzenlenecek MARKA 2014, 18-19 Aralık tarihinde Hilton İstanbul Bomonti'de gerçekleşecek.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.