LOUIS VUITTON RESTORANI İÇİN REZERVASYONUNUZ VAR MI?

Bir tabak monogram deseni alabilir miyiz?

Tiffany’sde kahvaltı? Hayır! Louis Vuitton’da akşam yemeği! Hız kesmeden yeni projelere atılan LVMH, restoran ve otel sektöründe ilerlemeye devam ediyor. Fransız marka son olarak Louis Vuitton’un Osaka, Japonya’daki yeni mağazasında bir kafe ve restoran açacağını belirtti.

(Getty Images)

Louis Vuitton’un Başkanı ve CEO’su Michael Burke, söylentileri doğrulayarak Osaka’da bir otel açabileceklerinin ipuçlarını verdi. Alışverişte deneyim arayan müşterilerine yönelik bir adım atan LVMH, Avenue Montagne, Paris’teki Dior mağazasında da bir restoran açmak için çalışıyor. 

Louis Vuitton Osaka Mağazası (Louis Vuitton)

Geçtiğimiz aylarda Tiffany & Co.’yu satın alarak modanın gündemine oturan LVMH, 24 ülkede 46 otel, restoran, tren ve gemi cruise servisine sahip. “Deneyimsel lüksün gelecekte çok önemli olacağına inanıyoruz,” diyen LVMH CFO’su Jean-Jacques Gulony, Tiffany’nin New York’taki Blue Box kafesi hakkında konuşmuştu. 

Louis Vuitton Osaka Mağazası (Louis Vuitton)

‘Le Cafe V’ adlı yeni restoran, Osaka’daki mağazanın 4. Katında yer alacak. Japon şef Yosuke Suga’nın hazırladığı menü ile geniş bir terasa sahip olan restoranın 1 Şubat’taki mağaza açılışından sonra 15 Şubat’ta açılması bekleniyor. Mimar Jun Aoki tarafından tasarlanan yeni binanın yanı sıra restoranın yemek takımı ise Vuitton’un uzun süre iş birliği yaptığı Tokujin Yoshioka tarafından tasarlandı.