OYUN BAŞLADI: LOUIS VUITTON CRUISE 2021 KOLEKSİYONU

Nicolas Ghesquiere, bizi kart oyunlarından ilham alan bir yolculuğa davet ediyor!

Modanın bir oyun olduğunu iddia eden Louis Vuitton, ’Game On’ koleksiyonu ile adeta bir tuval üzerinde yaratıcı özgürlük ile hareket ediyor veya Monogram çiçekler ve bir kart destesinin dört takımı arasındaki çizgileri karıştırıyor. Bu yanılsama fantezisinde, sinek kartları çiçek açıyor, maça kartları delice hareket ediyor, karo kartları parıldıyor ve yüce kupa kartları hükmünü sürdürüyor. 

Bagaj yapım mirasını canlı tutan bir yaşam sanatını ifade eden Monogram deseni, Louis Vuitton’un en ikonik aksesuarlarında ve tasarımlarında öne çıkıyor. Seyahatçinin sadık yoldaşını, beraberlikten gelen eğlencenin sembolizmi olan kart destesi, ‘Game On’ koleksiyonu ile yansıtılıyor. Louis Vuitton’un tüm uzmanlık alanlarının ışık tutulduğu ‘Game On’ koleksiyonu kartların kazanan tarafından yönlendirildiği bir macera olarak tasarlanıyor. 

Cruise 2021 koleksiyonu ile Kreatif Direktörü Nicolas Ghesquiere, bizi kişisel yolculuğuna davet ediyor. Tasarımcının zamanı: geçmişi, bugünü ve sonsuz olasılıkların olduğu geleceği… “Bir ilhamdan bir başka ilhamı ortaya çıkarmak için uzun zamandır beni çağıran bir yere baktım, geri dönmek için zaman ayırmadığım bir yere. Bu koleksiyon yaratıcı kimliğimin bir keşfi,” diyen Ghesquiere, koleksiyonun çekimini Pont-Neuf Paris’teki stüdyosunda gerçekleştirdi. Nicolas Krief tarafından çekilen Cruise 2021 koleksiyonu hem tasarımları hem de teması ile ‘Oyun Başladı!’ diyor. 

Fotogaleride Louis Vuitton'un Cruise 2021 koleksiyonunu inceleyebilirsiniz...

Etİketler