LOUIS VUITTON İLK BEBEK KOLEKSİYONUNU PİYASAYA SÜRÜYOR

Artık minikler için de lüks var!

Buse Saray BUSE SARAY 19 Mart 2023
LOUIS VUITTON İLK BEBEK KOLEKSİYONUNU PİYASAYA SÜRÜYOR Instagram

Lüks, tutkunları için hayatın her alanında vardır. Sadece kıyafetlerle sınırlı kalmaz; en iyi iç mekanlar ve en modern cilt bakımı, muhteşem uzaklara uçmaya kadar hayatın hemen hemen her alanına uzanır. Ve şimdi artık bebekler için de lüks var.Tasarımcı çocuk giyimi amansız yükselişini sürdürürken, bebek kıyafetleri her zamankinden daha popüler hale geliyor. Anneler Günü'nün çok yakında olmasıyla Louis Vuitton, ilk bebek koleksiyonunun lansmanı ile sektördeki ilk girişimini mükemmel bir şekilde zamanladı. Ve doğal olarak, lüks moda seven anneler ve anne adayları da buna çok heyecanlanıyor!


Hepsi 12 aya kadar olan bebekler ve açıkçası ebeveynleri için özel olarak tasarlanmış tatlı kaşmir tulumları, pamuklu eşofmanları, mini monogramlı ayakkabıları ve süper yumuşak örgü battaniyeleri düşünün. Bebeğinizi sarı, pembe, mavi ve beyazın narin tonlarındaki lüks minik bereler, eldivenler ve tulumlarda hayal edin.
Küçüklere doğumdan itibaren en iyisini vermenin getirdiği sevincin ötesinde, monogramlı bir kanvas bebek gardırobundaki zarif zanaata hayran kalacaksınız. Ve tabi çocuklarınızın eşyalarını minyatür bir LV valizine sığdırmanın sevimli gururunun tadını da çıkarabilirsiniz.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.