LOUIS VUITTON İLKBAHAR YAZ 2021 KAMPANYASI

Nicolas Ghèsquire tasarımları Ghèsquire'nin kendisi tarafından fotoğraflandı!

Louis Vuitton Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü Nicolas Ghesquière, Maison’un yeni kampanyası için bir kez daha fotoğrafçı kimliğini ortaya koyuyor ve İlkbahar-Yaz 2021 koleksiyonunu Louis Vuitton marka elçileri ve arkadaş grubundan oluşan yıldızlar kadrosuyla sergiliyor.

 Aralarında Sophie Turner, Cody Fern, Laura Harrier, Carolyn Murphy, Jaden Smith, Grammy Ödülleri için aday gösterilen ikili Halle ve Chloé Bailey, Oscar ödüllü oyuncular Jennifer Connelly ve Emma Stone ile tenis şampiyonu Naomi Osaka’nın yer aldığı dev kadro, Louis Vuitton’un en yeni çanta modelleri Coussin ve Rendez-vous ile arz-ı endam ediyor.

 

 Louis Vuitton, birden fazla bölmeli, farklı stil varyasyonları sunan bu çantalar ile çeşitliliğin ve cinsiyetsiz modanın sınırlarını bir kez daha zorluyor. Coussin’in esnekliği ve görünümü Jaden Smith, Jennifer Connelly, Sophie Turner ve Angelica Ross tarafından somutlaştırılırken, Rendez-vous çantasının rafine edilmiş mükemmeliyeti Emma Stone, Halle ve Chloé Bailey ve Laura Harrier tarafından yansıtılıyor. Louis Vuitton’un Capucines ve Twist gibi deri ikonları ise oyuncu Liu Yifei ve model Carolyn Murphy tarafından sunuluyor. 

Fotogaleride Louis Vuitton'un İlkbahar Yaz 2021 kampanya fotoğraflarını görebilirsiniz....