LOUIS VUITTON PRE-FALL 2021 KOLEKSİYONU

Nicolas Ghesquire'in ilham kaynağı Stacy Martin oldu!

Nicolas Ghesquiere, Louis Vuitton Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörlüğü görevini üstlenmesinden itibaren Louis Vuitton kadınının doğasını simgeleyen tasarım vizyonunu üç ana stil referansıyla şekillendiriyor. 

Malzemelerin yumuşaklığı ve işlemelerin inceliğinin şehirli bir tavırla birbirine karıştığı, hatıraları çağrıştıran bir zenginlik, teknoloji romantizmi. 

Tonların çatıştığı ve kromatik ikililiklerin yeniden keşfedildiği Mavi/Bordo, Kırmızı/Eflatun, Limon/Limerenk renk blokları ile enerjik spor... 

Maison klasiklerine yeni bir güncelleme ile ikonik öğeleri yeniden keşfetme... 

Nicolas Ghesquiere tarafından fotoğraflanan, Pre-Fall 2021 koleksiyonunun marka elçisi Stacy Martin, Nouvelle Vague’a yeni bir soluk getiriyor. 

Nicolas Ghesquiere, bir kadın kahraman olarak nitelendirdiği Stacy Martin için ‘’Stacy, doğuştan gelen bir zarafete ve ilham verici bir kişiliğe sahip. Kariyer yolculuğu, cesur seçimleri ve üstlendiği rollerle ona büyük saygı duyuyorum. Stacy’i fotoğraflamaktan çok keyif aldım. O kadar havalı ve rahat ki; koleksiyonumu taşıma şekline bayılıyorum.’’ ifadelerine yer veriyor. 

Fotogaleride Louis Vuitton'un Pre-Fall 2021 koleksiyonunu görebilirsiniz...