LOUIS VUITTON RESORT 2015

Nicolas Ghesquiere Louis Vuitton'daki ilk Resort defilesi için Monaco'daydı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Mayıs 2014
LOUIS VUITTON RESORT 2015
<#text>Geçtiğimiz Mart ayında Louis Vuitton'daki ilk sınavını başarıyla veren Nicolas Ghesquiere, 17 Mayıs'ta Resort olarak ilk ve marka için hazırladığı ikinci koleksiyonuyla karşımızdaydı.


<#text>


<#text> İlk koleksiyondaki tatlı heyecan yerini kendinden emin bir yaratıcılığa bırakmış olmalı ki tasarımcı capcanlı bir paletle podyumdaydı. Canlı derken bahsettiğimiz şey, renklerin ötesinde; farklı dokuların birlikteliğinde ve doğadan ilham alan çiçek desenlerinde göze çarpıyordu.~Tek renk ve desenli takımlar, deriler, yuvarlak pencere detaylı işlemeli üstler koleksiyona dair notlar alınırken en üst sırada yer aldılar. Yüksek belli pantolonlar ve onu tamamlayan trikolarla yine podyumda Jane Birkin havası esti. Tasarımcı bu koleksiyonda doğadaki farklı çiçeklerden ve bitkilerden ilham almış. (Soldaki look'ta farklı bir kaktüsün dikenleri kemerde, rengiyse pantolonda kullanılmış.)


<#text>


<#text> Markanın her zamanki güvenli topraklarında değil ama Louis Vuitton'la eski dost olan Monaco'da yapılan defilesinde, Ghesquiere'i en ön sıradan izleyenler arasında Jennifer Connelly, Adèle Exarchopoulos, Brit Marling ve tabii Charlotte Gainsbourg vardı. Tasarımcının da dediği gibi 'Louis Vuitton, Cruise 2015 koleksiyonuyla alışılmışın dışında bir şey yapıyor, kıyafetlerdeki dönüşümü keşfetmek için yola çıkıyor.'

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.