LOUIS VUITTON’DAN DEVRİ ALEM

Louis Vuitton'un Series-2 sergisi Los Angeles'tan başlayarak dünyayı geziyor...

Erdem Oraylı ERDEM ORAYLI 05 Şubat 2015
LOUIS VUITTON’DAN DEVRİ ALEM
Daha önce duyurmuştuk... Louis Vuitton, Nicolas Ghesquière'in imzasını taşıyan ikinci koleksiyonunu bir sergiye dönüştürecekti. İşte o sergi dün, markanın Los Angeles Rodeo Drive'daki yenilenen bayrak mağazasının açılışıyla birlikte start aldı! Series 2- 2. Seri başlığını taşıyan sergi gerçek bir dijital şov sunuyor! WWD'de yer alan habere göre, markanın Grup Başkanı Michael Burke, bu projeyi on yıl önce planladıklarını ve iyi bir hazır giyimcinin koordinat değiştirmesi gerektiğini belirtiyor.


Geçen sene Ghesquière ile birlikte hazırlıklara başlayan marka ‘Paris'e gelip şovu izlemeyen insanlara bu deneyimi nasıl yaşatırız' düşüncesinden yola çıkmış. Her ne kadar dijital dünyanın gelişmesiyle birlikte koleksiyonun anında yayıldığı gerçeğini bilseler de amaç atmosferi de yaşatmak!

Böyle markanın ilkbahar-yaz 2015 podyum atmosferi, hem fiziksel hem de interaktif olarak yola çıkmış. Dokuz farklı bölümden oluşan sergide izleyiciler geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek arasında sürekli geziyor! Aynı zamanda koleksiyonun birbirinden zengin parçalarını da inceleme şansı buluyor.

Sergi Los Angeles'tan sonra Toronto, Roma, Londra, Beijing, Taipei, Hong Kong ve Osaka'ya da uğrayacak.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.