LOUIS VUITTON’DAN YENİ SERGİ

Bu sergiyle moda evinin ilkbahar-yaz 2015 koleksiyonunu yakından inceliyoruz!

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 23 Ocak 2015
LOUIS VUITTON’DAN YENİ SERGİ
Louis Vuitton'un, ‘Seri 2-İlkbahar/yaz 2015 Kadın Koleksiyonu' bir sergiye dönüşüyor ve görücüye çıkıyor! ‘Louis Vuitton Seri 2-Past, Present and Future' ismiyle açılacak serginin amacı, moda tutkunlarına koleksiyonun tasarım sürecinden, koleksiyonun sergileneceği zamana kadar geçen sürede moda evinde neler yaşandığını anlatmak ve perde arkasındaki profesyonellerin yaşadığı sürece onları da dahil etmek diyebiliriz.

Sergi Hollywood'da açılacak. Nelerin sergileneceğine gelince: Öncelikle 2015 ilkbahar-yaz kadın koleksiyonlarının tüm detayları anlatılacak. Bunun yanı sıra farklı odalarda farklı başlıklar tanıtılacak. Bu odalardan ilkiyse  “Abstract Title”. Burada markanın kurucusu Louis Vuitton'un (1854) ve onun yarattığı dev markanın kütüphane niteliğindeki geniş arşivi yer alacak.

‘Talking Faces' odasındaysa Ghesquiere'in ilkbahar/yaz 2015 şovu animasyon olarak izlenebilecek. Odalardan biri de ‘Malletage'... Markanın macerasını başlatan ürün olan efsane bavullarının geçmişten günümüze kadarki modelleri ve bu modeller tasarlanırken yaşanan maceralar, kısacası aslında Louis Vuitton'un tüm tarihi burada yer alacak. "Infinite Show Room”daysa ilkbahar/yaz 2015 şovunda yer alan 46 look'u, 360 derecelik bir projeksiyonla izleme şansı olacak. 

Anlatırken bizim de iştahımızın kabardığı sergi, 6-22 Şubat tarihleri arasında bu adreste olacak: 1135 North Highland Ave.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.