LOUIS VUITTON’UN CRUISE 2020 DEFİLESİ NEW YORK’TA GERÇEKLEŞTİ

“Gidiş: Bir yolculuğun başlangıcı…”

Louis Vuitton Cruise 2020 koleksiyonu, ayrılışın yüceltilmesini ve bir kişinin ardında bıraktığı gidiş ve gelişleri özetliyor. Moda evinin Paris ve New York arasındaki uzun süreli diyaloğu, ilk trans-Atlantik uçuşları ile başlayıp günümüze kadar sürdü. Amerika’nın Fransız modasına olan hayranlığı var, bu Couture ruhu olarak biliniyor. Aynı zamanda yabancıların bu muhteşem şehre karşı vazgeçilmez düşleri var. Efsanevi binaların silüetleri zarif desenler, göz kamaştırıcı brokarlar ve göz alıcı işlemeler olarak canlanırken; asit renkler, New York’un Downtown’dan Uptown’a kadar parlayan ışıklarını anımsatıyor. Wall Street üniformaları şiirsel hareketlerle Gotham City ambiyansını yaratırken, Louis Vuitton’un lüks ifadesi dünyanın en sinematik ve duygu dolu iki şehrini bir araya getiriyor. 

Teknolojik aksesuarların ve dijital eklentili ikonik çantaların prototiplerini göreceğiniz podyumda, Louis Vuitton’un her zamanki anlayışına şahit olacaksınız; klasik ve yeniliğin kaynaşması. 

Nicolaas Ghesquiere: “Doksanlı yılların sonlarında TWA Uçuş Merkezine indiğim için şanslıydım. Bu asla unutamayacağım bir şeydi. Bu yer yirmi yıl boyunca unutuldu ama şimdi yeniden hayata dönüyor. Adeta yeniden canlanan bir tapınak gibi ve yeni bir formda, bir otel olarak, geri döndüğünü görmek büyük bir zevk. Bu, Amerika’nın mirasının parçası olan bir yeri yeniden keşfetmek.”