LOUIS VUITTON’UN EN YENİLERİ

Louis Vuitton'un en yeni aksesuarları haberimizde!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Temmuz 2014
LOUIS VUITTON’UN EN YENİLERİ
Sonbahar-kış sezonuna girmeye başladığımız şu günlerde uzun zaman önce podyumda gördüğümüz parçaları daha yakından görmek bize ayrı bir heyecan veriyor.
Markaların kampanya çekimlerinin de yavaş yavaş tamamlandığı son günlerde en çok dikkat çeken markaların başında Louis Vuitton geliyor. Marc Jacobs'un markadaki 14 yıllık serüveni sonrası görevi devralan Nicolas Ghesquiere başarılı startıyla hepimizi memnun etmeyi daha ilk koleksiyonuyla başarmıştı. Şimdi de yine yakın arkadaşı da olan Charlotte Gainsbourg'un yer aldığı ve üç ayrı fotoğrafçı tarafından gerçekleşen (Annie Leibovitz, Bruce Weber, and Juergen Teller) ilk kampanya çekimiyle gündemde.

Bayilerde yerini alan Ağustos sayımızdaki sezon modası çekiminde trend'leri ayrıntılı olarak göreceksiniz ama biz burda şimdiden favorilerimiz arasına giren birkaç Louis Vuitton aksesuarını sizlerle paylaşmak istedik. Erkekler için klasik botların kemer detaylarıyla zenginleştiği markada, kadınlar için de geçen sezondan devreden trendlerden diz üstü çizmeler yer alıyor. Tabii bir de, hala yazı yaşadığımız şu günlerde içimize su serpen rengarenk çantalar! Uzun sapıyla omuzda ya da daha kısa haliyle elinizde; nasıl taşırsanız taşıyın yine bu kış yanınızdan ayırmak istemediğiniz modellerden olacaklar!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.