MAGNUM X LES BENJAMINS

Magnum ve Les Benjamins'den 'haz peşindeysen,' ilhamlı bir koleksiyon!

Dondurma ve çikolatada haz otoritesi olan Magnum, işbirliği gerçekleştirdiği ilk Türk giyim markası olan Les Benjamins ile kapsül bir koleksiyon hayata geçirdi. ‘Haz peşindeysen,’ söyleminden ilhamla hazırlanan koleksiyon, sokak stilini yansıtan tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 

Les Benjamins markasının kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın’ın Magnum’un dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Halsey ile gerçekleştirdiği global kampanya lansmanı için bomber ceket tasarlamasıyla başlayan işbirliği, Les Benjamins x Magnum kapsül koleksiyonunu ile devam ediyor. 

Koleksiyonda, Les Benjamins DNA’sı haline gelen ikonik halı deseninin kullanıldığı çift taraflı giyilebilen bir bomber ceket, kadın ve erkek için t-shirtler, inovatif tasarımı ile hem eşofman hem şort olarak kullanabilen erkek alt giyim parçaları, gündüzden geceye devam edilebilecek elbise ve etek gibi zamansız parçalar ön plana çıkıyor. 

Magnum x Les Benjamins Koleksiyonu (Les Benjamins)

Les Benjamins x Magnum kapsül koleksiyonu iş birliği hakkında marka kurucu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın, “Magnum çocukluğumdan beri bana hep mutluluk verir. Çocukluk yıllarının özündeki sadelik, oyun heyecanı ve küçük şeylerden duyulan hazlar kapsül koleksiyonu tasarlarken en büyük ilhamım oldu.“ dedi. 

Les Benjamins x Magnum koleksiyonu, Les Benjamins Nişantaşı Flagship ve www.lesbenjamins.com‘da satışa sunuluyor.