MANGO PARTİSİNDE SOFIA SANCHEZ DE BETAK İLE SEYAHAT AŞKINI KONUŞTUK

Mango, yaklaşan Yılbaşını dostları ile kutladı.

Mango, geçtiğimiz günlerde Madrid’de Sofía Sánchez de Betak, David Gandy, Eugenia Silva ve Christina Rosenvinge gibi uluslararası sanat ve moda alanından birçok ünlü simanın bir araya geldiği samimi bir akşam yemeği düzenledi. Etkinlik, markanın şimdiki kampanyası Together’ın değerlerini vurguladı: Topluluk ruhu, kültür ve tarz aracılığıyla ilham verme.

İkonik top modeller Amber Valletta, Carolyn Murphy ile aktör Adrien Brody ve diğer isimlerin temsil ettiği duygusal bağlar ve yaratıcılığa övgü şeklindeki Together kampanyasının başarısının ardından Mango, davetlilerin Şef Alberto Povedano’nun yemekleri, caz ritmine uyarlanan klasik müzikler ve dönemin filmlerinin keyfini çıkardıkları Noel temalı bir kutlamada en yakın işbirliği içerisinde olduğu kişiler ile bir araya geldi.

Akşam yemeğinin ardından DJ ve müzik prodüktörü Pascal Moscheni, gerçekleştirdiği seans ile kutlamaları devam ettirdi.  Mango’nun işbirliği içinde olduğu sanat yönetmeni ve 'it girl' Sofia Sánchez de Betak, İspanyol model Eugenia Silva ve diğer mankenler Mark Vanderloo, Oriol Elcacho ile David Gandy; Jeanne Damas, Daria Malagyna, Jeanette Madsen, Diletta Bonaiuti, Erika Boldrin ve Sylvie Mus gibi #MangoGirls; Blanca Miró, Nuria Val ve Miguel Carrizo gibi influencerlar; Luis Sendino, iç tasarımcı Pascua Ortega, illüstratörler Jordi Labanda ve Miranda Makaroff, aktör Quim Gutiérrez ile şarkıcı Christina Rosenvinge gibi kültür temsilcileri bir araya geldi.

Bu özel gecenin ardından Sofia Sanchez de Betak ile kısa bir röportaj yapıp merak ettiklerimizi sorduk... 

ELLE: Sen gerçek bir gezginsin. Seyahatlerin hakkında bir kitabın bile var. Bu tutkuyu nasıl geliştirdin?

SOFIA: Suçu anneme ve büyükanneme atabilirsiniz! Küçüklüğümüzden beri hep bizi egzotik gezilere çıkardılar, öğrenmenin en iyi yolunun bu olduğunu söylediler.

ELLE: Sıklıkla seyahat ettiğiniz ülkelerden kıyafetler almayı seviyor musunuz?

SOFIA: Evet, kesinlikle en çok alışverişi seyahat ettiğim zamanlarda yapıyorum. Gittiğim yerlerden hatıralar toplamak hoşuma gidiyor. 

ELLE: Seyahat tutkunuz ve moda kariyeriniz arasındaki bağlantıyı nasıl kuruyorsunuz?

SOFIA: Gezilerimden döndüğümde giymek isteyeceğim, bana seyahatlerimi hatırlatacak ve yolculuklarda giymek isteyeceğim bir marka yarattım!

ELLE: Mango sana ne ifade ediyor?

SOFIA: Mükemmel bir seyahat arkadaşı! Gezilerde keşfettiğiniz yerel kıyafetleri ve renkli desenleri, Mango’nun havalı ceketleri ya da rahat botlar ile tamamlayabiliyorsunuz!

ELLE: Mango’nun stilini 3 kelimeyle tarif edebilir misiniz?

SOFIA: Zamansız, asi ruhlu ve havalı!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.