MANGO'NUN YENİ 3D BİJÜTERİ KAPSÜL KOLEKSİYONU

Mango yeni üç boyutlu bijuteri kapsül koleksiyonu ile sürdürülebilirlik konusundaki bağını güçlendiriyor.

Yeni kapsül koleksiyonunun tasarımında yenilikçi bir bakış açısı tercih eden Mango, üç boyutlu baskı aracılığıyla yeni bir koleksiyon çıkardı.

El sanatlarından esinlenen, düzensiz formlardaki koleksiyon, sıcak ve doğal renkleri altın rengi ile buluşturuyor. Yansıttıkları hava, şekil, malzeme, renk, tazelik ve ahenkle adeta Akdeniz yaşam tarzının hüküm sürdüğü yerlere götüren kapsül koleksiyon 11 Şubat'tan itibaren seçili 30 mağazada ve online'da satışta olacak.  

Bu proje ile sürdürülebilirliğe olan bağlılığını güçlendiren Mango aynı zamanda, koleksiyonlarını geliştirmenin kilit noktası olan bu konsepti, yenilikçi bir yaklaşımla birleştirmiş oldu. 3D yazıcı aracılığıyla sürdürülebilir moda üretiminde referans gösterilen İspanyol şirket Comme Des Machines ile iş birliği yapan Mango, yazıcılar aracılığıyla; takı, el çantası ve kumaş üretiyor ve böylelikle tekstil endüstrisinin dijital dönüşümüne öncülük etmiş oluyor. 


10 parçadan oluşan kapsül kolesiyon Birleşik Krallık, Fransa, İtalya, İspanya, Almanya, İrlanda, İsviçre, Avusturya ve Portekiz'deki seçili 30 mağazada ve online olarak satışa sunulacak.