MANGO'NUN YENİ KOLEKSİYONU 'SHARED MOMENTS'

Mango'nun Sonbahar/Kış 2019 Kampanyası 'Shared Moments', paylaşılan özel anların samimiyetini yansıtıyor..

Bu kampanyanın fotoğrafları, dünya çapındaki 30 yıllık moda kariyeri boyunca unutulmaz görüntüler yakalayan ünlü İngiliz fotoğrafçı Glen Luchford tarafından çekildi. Fonda, İskoçya’dan kış manzaralarının gözlemlendiği bu karma kampanyanın başrollerini Anna Ewers, Rebecca Leigh Longendyke, Kaya Wilkins, Mathias Lauridsen ve Hugo Sauzay paylaşıyor.

Shared Moments, markanın iletmek istediği “beraberlik“ mesajını yansıtmaya devam etmekte; samimiyet ve doğallık yansıtan video ve fotoğraflar aracılığıyla topluluk ruhunun altını çizmektedir. Kadın koleksiyonu, sürdürülebilir enerji şirketleri tarafından üretilen; saf yün, TencelTM geri dönüştürülmüş jorjet kumaş, organik koton ve sürdürülebilirlik özelliği olan LyocellTM gibi ekolojik ya da geri dönüştürülmüş kumaşlardan yapılmış. Bohem tarzın ve gezginci ruhun ilham alındığı tasarımlar; sonbahar tonları olan kahverengiler, nötr tonlar ile ekose desenleri, Hint çiçekleri ile süslenen retro elbiseler, romantik bluzlar, pilili midi etekler, rahat ve pilili geniş kesim paltolar, örgü pançolar ve barrel tarzı pantolonlar ile hayat buluyor. Uzun botlar ve cowboy çizmeleri, çapraz çantalar ve 70’lerin tarzı kemerler görünümlere karakter ekliyor.


Mango’nun  Sonbahar/Kış 2019 Shared Moments Kampanyasının bir parçası olan Anna Ewers ile özel bir söyleşi gerçekleştirdik. 

ELLE: Mango ile yıllardır çalışıyorsun. Bu nasıl bir his?

Anna Enwers: Mango ile çalışmak her seferinde bir zevk. Neredeyse 6 yıldır birlikte çalışıyoruz. Her defasında arkadaşlarla veya aileyle birlikte olmak gibi hissettiriyor.

ELLE: Seni daha çok tanımak isteriz. Model olmasaydın hangi kariyeri seçerdin?

Anna Enwers: Aslında bu sorunun cevabını tam olarak veremem. Yapmak istediğim o kadar çok şey varki!

Röportajın tamamını ELLE Eylül sayısında okuyabilirsiniz..