MARC JACOBS’UN YENİ YÜZÜ

Tasarımcının ilk sürprizi Miley Cyrus oldu!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 09 Ocak 2014
MARC JACOBS’UN YENİ YÜZÜ<#text> 2013 boyunca yarı-çıplak kıyafetleriyle eleştirdiğimiz Miley Cyrus, hepimize ağzının payını verdi! ‘Ben giyinirsem böyle giyinirim' der gibi Marc Jacobs'un 2014 İlkbahar-yaz kampanyasının yüzü oldu.


<#text>


<#text> Malum, ünlüler ve modaevleri dayanışmasına alıştık: Lady Gaga ve Versace, Rihanna ve Balmain derken dün de Marc Jacobs'tan haber aldık. Louis Vuitton'dan ayrıldıktan sonra neler yapacağı çok merak edilen tasarımcı ilk sürprizini ilkbahar-yaz kampanya yüzü olarak Miley Cyrus'ı seçerek yaptı. İkili uzun zamandır çok yakınlardı. Hepiniz hatırlarsınız: Miley'nin Met galasındaki file elbisesi Marc Jacobs imzası taşıyordu.


<#text>


<#text> Daha önce Sky Ferreira, Georgia May Jagger ve Charlotte Free gibi ismlerle çalışan Jacobs'un yeni kampanyasında Miley'i karanlık bir sahilde parlak ve fresh makyajı, doğal görünen hafif ıslak saçlarıyla görüyoruz. Fotoğraflarda David Sims imzası var. Katie Grand'ın styling'ini üstlendiği çekimde Miley'nin üzerinde denizci ceketi, siyah işlemelerle süslü şarap rengi şortu ve beyaz çiçek işli ayakkabılarıyla çok ‘cool' göründüğünü kabul edelim.


<#text>


<#text> Peki Rihanna'ı Balmain mi, Miley Cyrus'lu Marc Jacobs mu? Hangisi daha başarılı olacak hep birlikte göreceğiz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.