MART 2015 SAYISI ÇIKTI!

Size özgürce #Benkadınım dedirtecek ELLE Mart sayısı bayilerde!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Mart 2015
MART 2015  SAYISI ÇIKTI!
ELLE dergisi olarak 2015 yılını tamamen kadınlara ithaf ettik ve onlara özel altı sayı hazırlamaya karar verdik. Ocak sayımız ‘Kadın ve Teknoloji' sayımızdı. Bu sayımızıysa moda dünyasının ikonik kadınlarına ayırdık.

‘Yasaların kadınlarla nasıl bir derdi var?' sorusunun cevabını Selin Miloşyan'ın makalesinde bulacaksınız. Miloşyan, konuyu işlerken Av. Hülya Gülbahar ve CHP Ankara milletvekili Aylin Nazlıaka'ya sordu. Gündeme uzak kalamıyor olsak da asıl konumuz tabii ki moda. Dolabımızın olmazsa olmaz parçalarından beyaz gömlekleri, Fey'in kurucusu ve Kreatif Direktörü Fatoş Yalın'ın da aralarında olduğu 5 stil sahibi isme yorumlattık; yeni sezona girerken mutlaka göz atın. Vivienne Westwood, Jil Sander, Madame Gres, Madeleine Vionnet, Elsa Schiaparelli... Modaya yön veren tüm unutulmaz kadınlar ve onların izinden giden yeni nesil yetenekleri yine ELLE Mart sayısında bulacaksınız. Biliyoruz, yaz yaklaşırken formunuza dikkat etmeniz gerekiyor ama lütfen dergimizin sonuna doğru yemek sektörünün ‘süper' kadınlarının enfes yemek tariflerine göz atmadan geçmeyin.

Kapağımızda yer alan 23 yaşındaki ünlü model Alicja Ruchala'nın güzelliği ve Moda Direktörümüz Melis Ağazat'ın yaza özlem duyuran styling'iyle ELLE Mart sayısı bayilerde! Her ay olduğu gibi bu ay da bir sürprizimiz var: Sezonun öne çıkan, A'dan Z'ye tüm aksesuarlarını bulacağınız ekimiz, Mart sayımızla birlikte hediyeniz.

Sizin aklınız hala kadınlar için hazırlamak istediğimiz dört sayıdaysa, bizden ayrılmayın. Sizi modayla dopdolu, daha güçlü ve daha özgür sayılar bekliyor.

Güzel haberlerle dolu bir ay olsun!

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.