MAYIS TABLET VERSİYONUMUZ ÇIKTI

Şimdi, ELLE ile başbaşa kalmanın ve keyifli bir randevu yaşamanın tam zamanı!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Mayıs 2014
MAYIS TABLET VERSİYONUMUZ ÇIKTI
Dergimiz takip edenler zaten biliyorlar: Mayıs sayısıyla beraber ELLE, Türkiye'de 15. yaşını kutluyor. Bunun için çok özel bir sayı hazırladık sizlere. Kapağımızda, ELLE'İn bu 15 yılına tanıklık eden 12 Top Modeli ağırladık mesela. Onları bir araya getiren kalabalık kapak çekimimizin 3 farklı versiyonunu hazırladık. Tam 450 sayfadan oluşan dopdolu bir moda serüveni sunmaya çalıştık sizlere. Bu dergimizin basılı versiyonu. Şimdi, artık dijital dünyaya gönül veren okurlarımız içinse tablet versiyonumuz Google Play ve AppStore'da yerini aldı.

Tablet versiyonumuzda neler mi var? Her şeyden önce bu özel sayıda yaptığımız birbirinden özel çekimler! Kapak kızlarımıza ve tabii ki su sayıyla birlikte hediyemiz olan ELLE Man'in kapağına konuk ettiğimiz Kerem Bürsin'e ait videolar...

Bu sayımızın daha da eğlenceli olmasına dikkat ettik. Bu da çok daha fazla hareketli ve eğlenceli sayfa, çok daha fazla interaktif içerik anlamına geliyor. Özetle, bütün bir ay, dilediğiniz her an size eşlik edecek onlarca konu, moda dünyasından yeni trendler, yeni sezona ait yüzlerce model ve bunların hepsine eşlik eden mini filmler var bu versiyonumuzda.

iPhone, iPad ve Android cihazlar için tablet versiyonumuz GooglePlay ve AppStore'da!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.