MAYIS TABLET VERSİYONUMUZ ÜCRETSİZ

ELLE Tablet versiyonu, 15. yılımıza özel olarak kısa bir süre ÜCRETSİZ!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Mayıs 2014
MAYIS TABLET VERSİYONUMUZ ÜCRETSİZ


Dergimiz takip edenler zaten biliyorlar: Mayıs sayısıyla beraber ELLE, Türkiye'de 15. yaşını kutluyor. Bunun için çok özel bir sayı hazırladık sizlere. Kapağımızda, ELLE'in bu 15 yılına tanıklık eden 12 Top Modeli ağırladık mesela.

Onları bir araya getiren kalabalık kapak çekimimizin 3 farklı versiyonunu hazırladık. Tam 450 sayfadan oluşan dopdolu bir moda serüveni sunmaya çalıştık sizlere. Bu dergimizin basılı versiyonu. Şimdi, artık dijital dünyaya gönül veren okurlarımız içinse tablet versiyonumuz Google Play ve AppStore'da yerini aldı.

Tablet versiyonumuzda neler mi var? Her şeyden önce bu özel sayıda yaptığımız birbirinden özel çekimler! Kapak kızlarımızın ve tabii ki bu sayıyla birlikte hediyemiz olan ELLE Man'in kapağına konuk ettiğimiz Kerem Bürsin'e ait videolar...

Bu sayımızın mümkün olduğunca eğlenceli olmasına dikkat ettik. Bu da çok daha fazla hareketli ve eğlenceli sayfa, çok daha fazla interaktif içerik anlamına geliyor. Özetle, bütün bir ay, dilediğiniz her an size eşlik edecek onlarca konu, moda dünyasından yeni trendler, yeni sezona ait yüzlerce model ve bunların hepsine eşlik eden mini filmler var bu versiyonumuzda.

Sizinle geçen keyifli yıllara özel olarak bir de küçük hediyemiz var. iPhone, iPad ve Android cihazlar için tablet versiyonumuzu GooglePlay ve AppStore'dan ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.