MBFW ISTANBUL 2014

Moda dolu bir haftadan tüm detaylar ve defile takvimi haberimizde!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Mart 2014
MBFW ISTANBUL 2014Moda haftaları bitti mi sanıyorsunuz? 


New York, Milano, Londra ve Paris'ten sonra şimdi sıra İstanbul'da!

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul presented by American Express Sonbahar/Kış 2014-15 koleksiyonları, Antrepo 3 - Tophane'de 10–14 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Tasarımcılar hafta boyunca etkinlik alanında Runway ve Studio olmak üzere iki ana mekanda koleksiyonlarını sergileyecekler. En çok merak edilen defilelerden haberleri, tasarımcıların sergilediği koleksiyonları ve onlarla gerçekleştireceğimiz kısa röportajları aynı gün içinde sitemizde bulacaksınız.

İstanbul dışında olup, defileleri izleyemeyecek olan okurlarımızı da unutmadık! ELLE Dijital ekibi moda haftasının nabzını sokakta da tutuyor olacak; defileye katılan ünlü isimleri ve stil sahibi katılımcıları sizler için yakalayacak! Bizi takipte kalın deriz;)

Instagram: Elleturkiye Twitter: ELLE TurkeyMODA HAFTASINA KATILACAK TASARIMCILAR:


ARZU KAPROL, ASLI FİLİNTA, ATIL KUTOĞLU, AYHAN YETGİN, AYŞE DENİZ YEĞİN, BURÇE BEKREK, ÇİĞDEM AKIN, DB BERDAN BY L'ORÉAL PROFESSIONNEL, ECE GÖZEN, EDA GÜNGÖR, EMRE ERDEMOĞLU, EROL ALBAYRAK, GAMZE SARAÇOĞLU, GİRAY SEPİN, GÜLÇİN ÇENGEL, HAKAN AKKAYA, İPEK ARNAS, JANUCHA BY JALE HÜRDOĞAN, LADY FAITH, LES BENJAMINS, MAID IN LOVE, MEHTAP ELAİDİ, MELTEM ÖZBEK, MERCEDES-BENZ PRESENTS LUG VON SIGA , MERVE BAYINDIR, NEJ, NIAN, NİHAN PEKER, NİYAZİ ERDOĞAN, ÖZGÜR MASUR, ÖZLEM AHIAKIN, ÖZLEM ERKAN, ÖZLEM KAYA, RAİSA-VANESSA SASON, RED BEARD, SELİM BAKLACI, SELMA STATE, SERDAR UZUNTAŞ, SİMAY BÜLBÜL, ŞAFAK TOKUR, TUBA ERGİN, UTOPIAN BY STUDIO KAPROL, ZEYNEP ERDOĞAN, ZEYNEP MAYRUK ve ZEYNEP TOSUN.
Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edin:
www.istanbul.mbfashionweek.com

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.